LUMEA RODOS

Au făcut Demos charge back sau nu

  • Da

    Voturi: 32 84,2%
  • Nu

    Voturi: 4 10,5%
  • Au jucat cu bot

    Voturi: 2 5,3%

  • Total votanți
    38

My-TzA15

Membru activ
Koe ma uit, am pierdut numaratoare la 30 si ceva de orase pierdute :))

Bagameash poola in tine in familia ta si nevasta ta.
cat timp s-a jucat retardatule,nu cand am lasat contul si mi-am bagat pl in el joc,dar in fine ce dracu sa ii cer unuia ca tine,intra sa imi iei si acum orase daca te tine pizda
 

LastKing

Membru activ
Acum echipa e și mai buna , aia e problema... așteptăm adversari pe v 5 , nu cum întra friends pe v2- v3...
 

tony142001

Membru Nou

pana mea acum... trebuie sa il credem pe David ca nu a vrut sa intre pe lume pentru ca nu i-au ajuns 26 de zile sa stranga toti oamenii, cu siguranta nu a dat inapoi dupa ce s-au anuntat ceilalti ca intra... asteapta urmatoarea lume ca sa poata juca vs aliante de liga a3-a linistit.



Se pregatise toata ziua sa intre pe lume iar pe seara a aflat de toti cei ce intra impreuna, ala a fost momentul cand a realizat ca nu are 300 de oameni, are doar 250
 

My-TzA15

Membru activ
Era lume terminata de pe 20 si ceva iunie si tu pui cuceririle din iulie :))) . Uita-te si tu de prin mai si iunie ba riade si nu mai fa pe prostul :)))
E o caracteristica aparte ,sa fie prost la fel și rusoaica noastră,26 de zile sa facă rost de jucători, cine plm mai joaca cu ei,sa zică mersi la ungur și cine l-a mai ajutat sa câștige nesebar
 

My-TzA15

Membru activ
Ba stefane noi doi adunat am pierdut 3 orase, mytza adunat a pierdut un cont care ar fi intrat la dominatie
Coie erai în 44 în morții tai de arab prost,ai ieșit din 44 ai pierdut orașe la care aveai minim 2k rapide ,taci dreacu si uita-te în plm ca nu am mai jucat deloc în perioada când am pierdut orasele ,asa de prost te-a făcut și pe tine ma-ta aia
 

ElChapo

Stie Tot
=)))))))))))))))))))))))))))) a sta pe granita si a urla ca o pizda dupa 3 4k rapide este o realizare =)))))))))))))))))
 

ElChapo

Stie Tot
Noi il asteptam pe davidenko cu frenzul lui in mare forma si poate intra si bila ca si consilier dar nu s a putut ayaye
 
Sus