Lumea Rho

  • Autor subiect DeletedUser9128
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
eu maine termin prototype 2(ultimul joc din pc-ul meu neterminat inca) deci de maine eu nu o sa mai am ce face la pc...deci as vrea ca macar anuntul cu privire a deschiderea lumii sa fie afisat...
 

DeletedUser10429

Guest
Bai frate da mai apare lumea asta noua ca incepe scoala si nu mai avem cand sa ne dezvoltam !!!
 

DeletedUser

Guest
poy eu sper sa se deschida cat mai rpd nush dc dureaza atata ...
 

DeletedUser

Guest
sa se deschida macar pana pe 10 septembrie ca sa avem si noi astia care mergem la scoala pe 17, timp sa ne dezvoltam putin macar...
 

DeletedUser

Guest
O singuta propunere as avea si eu ...sistem vechi de cucerire,fara moral....restul nu conteaza ;)
 

DeletedUser

Guest
atata vreau..sa aiba sistem de cucerire vechi(fara revolta)...in rest nu prea ma intereseaza...
 

DeletedUser

Guest
eu dabea ast sa se deschida noua lume ce setari are chiar numi pasa
 

DeletedUser

Guest
eu as vrea o lume pe care sa nu se poata introduce premium, macar asa am fi cu totii egali si s-ar vedea cine e bun cu adevarat. in actualul sistem, cei care baga premium si se lauda ca sunt mari si tari sunt defapt niste nimeni!!! dar din pacate asa ceva e cam imposibil:(
 

DeletedUser

Guest
Daca esti bun cu adevarat , un adevarat strateg , te descurci si fara premium.
 

DeletedUser7215

Guest
da asa e dar sa sti ca la inceput monedele de aur fac diferenta foarte mult intre jucatorii bineinteles daca stii si cum sa le folosesti dar acest lucru cu timpul se poate schimba adica:daca chiar esti bun poti sa le iei fata jucatoriilor care folosesc premium dar daca sunt jucatorii la fel de bunii ca tine care folosesc premium au un mare avantaj in fata ta ,deci si eu as fi de acord cu o astfel de lume fara premium acolo am vedea care este bun si care nu.
 

DeletedUser9105

Guest
Sunt de acord cu voi. As fi foarte fericit daca macar o lume nu ar avea premium. :D Dar din pacate nu cred ca vor face o astfel de lume :(
 

DeletedUser

Guest
sigur nu vor face o astfel de lume pt ca pe nimeni nu intereseaza cn e mai bun pe grepolis ci cum sa scoata mai mult profit, asa ca sansele sunt egale cu 0 dar totusi speranta moare ultima..
 

DeletedUser

Guest
Imi permit sa te contrazic catalin.
Tu spui ca ii intereseaza doar sa scoata profit.
Este si normal,tu daca ai avea in grija asa ceva,nu asta ai cauta,tot ce este mai bun pentru tine si pentru cei ce joaca munca ta,sa le oferi maximum.
Pe langa dorinta de a creste profitul,consider ca te intereseaza ca jocul sa decurga intr-un mod cat mai placut,cat mai avantajos pentru toata lumea,atat pentru tine care ai grija de el cat si pentru cei care joaca jocul tau.
Deci,ii intereseaza si pe ei tot ce tine de noi.
Daca cei care se ocupa de server,ofera mici/mari avantaje,doar acestea nu ar fi gratis,munca lor trebuie rasplatita cumva.
Nu atac,dar mi se pare ipocrizie sa cerem a se scoate premium din cadrul jocului.
Asa este facut jocul,acesta este sistemul lui,nu vad logica in a posta comentarii gen ''ar fi frumos/mai bine/mai convenabil sa se scoata premium''.
Suntem liberi sa ne exprimam parerile,dorintele,dar mie mi se pare ca exagerati.Adica,am citit pe forum,cum ceilalti vin cu fel si fel de parerei,cum sa se schimbe lumea,dar totusi,treaba cu premium o vad , eu cel putin , a fi depasita.
Si din ce cred eu, nu va exista o lume fara premium.Ganditi-va ca unii chiar doresc acel premium.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus