Lumea REVOLUTION

DeletedUser

Guest
-Viteza de joc : 5
-Viteza unităților: 4
-Viteza negustorilor : 4
-Bonusul de noapte : Da; De la 22:00 pana la 08:00
-Grafica de noapte : Activa
-Sistem de cucerire : Vechi (Fara revolta)
-Protectie de incepator : 3 zile
-Limita alianței : 150 de membri
-Moral : Activ
-Durata cuceririi/colonizarii : 6 ore
-Injumatatirea timpului unitatilor : Da

As dori, daca se poate, ca pana de Craciun sa se deschida lumea aceasta ! :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
-Viteza de joc : 5
-Viteza unităților: 4
-Viteza negustorilor : 4
-Bonusul de noapte : Da; De la 22:00 pana la 07:00
-Grafica de noapte : Activa
-Sistem de cucerire : Nou (cu revolta)
-Protectie de incepator : 3 zile
-Limita alianței : 75 de membri
-Moral : Activ
-Durata cuceririi/colonizarii : 12 ore
-Injumatatirea timpului unitatilor : Da

As dori, daca se poate, ca pana de Craciun sa se deschida lumea aceasta ! :)

Foarte buna propunere,dar bonusul sa fie de la 00-08,sistem vechi de cucerire,si limita de membri in alianta sa fie intre 120-150
 

DeletedUser

Guest
Propun o asemenea lume pentru cei care stiu sa joace foarte bine jocul acesta. Dupa cum am vazut Hyperborea era pentru incepatori si am propus o lume pentru "veteranii" acestui joc.
Eu mi-am exprimat parerea, astept si alte raspunsuri de la voi ! :)

- - - Updated - - -

Foarte buna propunere,dar bonusul sa fie de la 00-08,sistem vechi de cucerire,si limita de membri in alianta sa fie intre 120-150
Da aici ai dreptate, ar trebui mai multi membrii in alianta !
 

DeletedUser

Guest
Propun o asemenea lume pentru cei care stiu sa joace foarte bine jocul acesta. Dupa cum am vazut Hyperborea era pentru incepatori si am propus o lume pentru "veteranii" acestui joc.
Eu mi-am exprimat parerea, astept si alte raspunsuri de la voi ! :)

- - - Updated - - -


Da aici ai dreptate, ar trebui mai multi membrii in alianta !

Frumoasa lume,daca se va deschide vor veni jucatori si de pe alte servere,si acolo da ca se va baga bani pt premium,dar vreau sa fie metoda veche de cucerire
 

DeletedUser

Guest
Frumoasa lume,daca se va deschide vor veni jucatori si de pe alte servere,si acolo da ca se va baga bani pt premium,dar vreau sa fie metoda veche de cucerire
Gata, am editat-o. Nu stiu sigur dar eu am jucat pe un server de americani beta.grepolis.net si acolo era foarte buna lumea. Viteza de joc 4, unitatilor 4, negustorilor 3. Evoluai repede dar te si cucereau repede.
Ar fi foarte frumos de la cei de la Grepolis Romania, cu totul ca se apropie nasterea lui Iisus (Craciunul), sa puna ca de inceput 600 monede de aur (Gold).
 

DeletedUser

Guest
-Viteza de joc : 5
-Viteza unităților: 4
-Viteza negustorilor : 4
-Bonusul de noapte : Da; De la 22:00 pana la 08:00
-Grafica de noapte : Activa
-Sistem de cucerire : Vechi (Fara revolta)
-Protectie de incepator : 3 zile
-Limita alianței : 150 de membri
-Moral : Activ
-Durata cuceririi/colonizarii : 12 ore
-Injumatatirea timpului unitatilor : Da

As dori, daca se poate, ca pana de Craciun sa se deschida lumea aceasta ! :)


PERFECT:)
Chear mi-as dorii sa fiu pe o asemenea lume;)

- - - Updated - - -

eu sunt pentru:)
 

DeletedUser8240

Guest
-Viteza de joc : 5
-Viteza unităților: 4
-Viteza negustorilor : 4
-Bonusul de noapte : Da; De la 22:00 pana la 08:00
-Grafica de noapte : Activa
-Sistem de cucerire : Vechi (Fara revolta)
-Protectie de incepator : 3 zile
-Limita alianței : 150 de membri
-Moral : Activ
-Durata cuceririi/colonizarii : 12 ore
-Injumatatirea timpului unitatilor : Da

As dori, daca se poate, ca pana de Craciun sa se deschida lumea aceasta ! :)

PRO..
chiar vreau o asemenea lume
 

DeletedUser

Guest
da pare a fi o idee buna cu deschiderea unei asemenea lumi. doar cu mici schimbari.. bonusul sa fie de la 12 noaptrea la 7 dimineatza (00-07) la o asemenea viteza a lumi limita de 150 de membri intr-o alianta este mult.. poate fi redusa la 50-75 membri, durata cuceriri sa fie de 5-6 ore.. la o asemenea viteza imediat ajung usoarele si manticorele.. deci taiem peste 12 ore... in restul mi se pare totul okey

- - - Updated - - -

Gata, am editat-o. Nu stiu sigur dar eu am jucat pe un server de americani beta.grepolis.net si acolo era foarte buna lumea. Viteza de joc 4, unitatilor 4, negustorilor 3. Evoluai repede dar te si cucereau repede.
Ar fi foarte frumos de la cei de la Grepolis Romania, cu totul ca se apropie nasterea lui Iisus (Craciunul), sa puna ca de inceput 600 monede de aur (Gold).

da si eu am jucat pe acel server.. dar era de teste.. si acolo iti da 300 gold la fiecare sfarsit de luna :)
600 gold mi se pare prea mult sa ceri... un 200-300 monede de aur ar fi perfect.
 

DeletedUser

Guest
da pare a fi o idee buna cu deschiderea unei asemenea lumi. doar cu mici schimbari.. bonusul sa fie de la 12 noaptrea la 7 dimineatza (00-07) la o asemenea viteza a lumi limita de 150 de membri intr-o alianta este mult.. poate fi redusa la 50-75 membri, durata cuceriri sa fie de 5-6 ore.. la o asemenea viteza imediat ajung usoarele si manticorele.. deci taiem peste 12 ore... in restul mi se pare totul okey
150 este foarte bine deoarece "suntem intr-un razboi" si nu ai vrea ca intr-o alianta sa fie 50 membri, prea putin. Mai astept pareri, dar nu cred ca se va deschide o asemenea lume..dar incerc .
 

DeletedUser

Guest
da fratelle meu.. dar gandestete.. la 150 de membri o viteza asa de mare.. tu ca lider nu ti-ai manca nervi ? este mai bine 50-75 membri la o astfel de viteza
 

DeletedUser

Guest
Este foarte ,,AWESOME " lumea , adik propunere .....dear da domnul sa te auda
 

DeletedUser

Guest
da fratelle meu.. dar gandestete.. la 150 de membri o viteza asa de mare.. tu ca lider nu ti-ai manca nervi ? este mai bine 50-75 membri la o astfel de viteza
Pai eu nu sunt cum sunt unii retardati, ma scuzati, care invit de 150 locuri in alianta jucatori de 200 de puncte. Nu, ii inviti cand crezi tu ca trebuie, daca exista asemenea specimene pe pamantul acesta sa faca bors cu alianta lor. Plus ca nu cred ca ar exista o alianta cu 150 membrii in ea.
Sa vedem ce ar zice si adminii...
 

DeletedUser

Guest
da fratelle meu.. dar gandestete.. la 150 de membri o viteza asa de mare.. tu ca lider nu ti-ai manca nervi ? este mai bine 50-75 membri la o astfel de viteza

numi zice mie am exp. mai bine sa se ajunga repede la minuni,vreau o lume care sa tot evolueze aliantele.
Daca e aia probema ,nui obligatoriu sa fie alianta plina,de ex:pe epsilon suntem in 10 in alianta si am castigat si minunile,dar eram si noi vreo 70 atuncia
 

DeletedUser

Guest
adevarat.. mai sunt aliante care la inceput invita jucatori sa fie fulll si dupa cateva zile ajung sa se desfinteze... tocmai din cauza asta..
 

DeletedUser2467

Guest
-Viteza de joc : 5
-Viteza unităților: 4
-Viteza negustorilor : 4
-Bonusul de noapte : Da; De la 22:00 pana la 08:00
-Grafica de noapte : Activa
-Sistem de cucerire : Vechi (Fara revolta)
-Protectie de incepator : 3 zile
-Limita alianței : 150 de membri
-Moral : Activ
-Durata cuceririi/colonizarii : 6 ore
-Injumatatirea timpului unitatilor : Da

As dori, daca se poate, ca pana de Craciun sa se deschida lumea aceasta ! :)

hmmm..... ,,,
 
Sus