Lumea Pandosia

  • Autor subiect DeletedUser16072
  • Data de început

DeletedUser17370

Guest
ma joc de cand a aparut grepo,si Mr sunshine mi s-a parut cel mai prost caracter de l-am putut intalnii =)

Va astept pe pandosia sa va rup capul ^^
o sa iti dau pe wapp ceva , ai impresia gresita despre mine , ar trebuis a ai o astfel impresie de liderul tau ragnarar fake :)))))))
probabil n-ai vazut ss in care se milogea la mine si imi spunea ca a fost un jegos :)))
 

DeletedUser17370

Guest
si mesajele intre voi..chiar mi se rupe :) eu imi vad de ale mele,nu ma intereseaza ce mesaje va dati intre voi sau ce vorbeste X cu Y ,astia sunt chestii de copii :))
Iti dau un sfat , merita sa intri sa il bati pe david
va forma iar marea alianta unita friends =))))))))))))))
 

DeletedUser17370

Guest
nu e nici un leader,si personal nu am nimic cu tine doar ca ai devenit asa cancerigen cu mii de mesaje si kkaturi .. si eu n-am avut varule treaba cu nimeni,m-am jucat de fun 2-3 saptamani nu mi-a placut lumea ca avea viteza prea mica,o sa ma vezi pe pandosia deabi astept sa se lanseze,aveti idee de o ora mai exacta?
ora exacta e intre 12 - 14 , cam asa
de regula intre 12 - 13 se deschide .
ii rupi poponeata lui david =)))))
 

DeletedUser16968

Guest
Nu poti sa ai impresii corecte si gresite asupra lui Gucci.

E doar una-gresita.

Om handicapat care o sa dea fakeuri la alta alianta ca aia sa isi dea fakeuri intre ei.
O sa fure conturi schimbind emailul si dupa o sa isi bata joc si o sa stearga conturi.Conturi din alianta care a fost lider.

Ca o pizda se va duce la pla cea mai 'buna' daca sa frazez ce face omul asta lipsit de creier.
3 luni s-a lins cu Ragnar si acum se fute.
Pe hermonassa era contra wild 100% si dupa 2 luni a sters conturi si continua sa ameninte ca tot va sterge ca sa ii ajute(curva politica)

Si e asa om ca o sa dea mesaje la oameni random ca sa le intre in piele ca aia sa se certe cu aliatii.


Macar David e 'pustaslov' dar gucci e handicapat si trebuie sa isi caute ceva inafara de grepolis ca e cancer pe aici.
 

DeletedUser17370

Guest
Nu poti sa ai impresii corecte si gresite asupra lui Gucci.

E doar una-gresita.

Om handicapat care o sa dea fakeuri la alta alianta ca aia sa isi dea fakeuri intre ei.
O sa fure conturi schimbind emailul si dupa o sa isi bata joc si o sa stearga conturi.Conturi din alianta care a fost lider.

Ca o pizda se va duce la pla cea mai 'buna' daca sa frazez ce face omul asta lipsit de creier.
3 luni s-a lins cu Ragnar si acum se fute.
Pe hermonassa era contra wild 100% si dupa 2 luni a sters conturi si continua sa ameninte ca tot va sterge ca sa ii ajute(curva politica)

Si e asa om ca o sa dea mesaje la oameni random ca sa le intre in piele ca aia sa se certe cu aliatii.


Macar David e 'pustaslov' dar gucci e handicapat si trebuie sa isi caute ceva inafara de grepolis ca e cancer pe aici.
Mai prost e cine pune botul la mesajele de raca , cine e destept , automat ca nu pune botul . Corect ? Si da , am fost un prost ca 2 lumi m-am lins cu daivd :) datorita lui eram spalat pe creier , cat nu erma cu el , nu eram spalat pe creier :)
 
Sus