Lumea Oropos

*cosminiq98

Membru activ
Dezamăgitor!
Sunt mulți jucători care preferă sistemul clasic, cu cucerire, care pe timp de vară au luat o pauză de la joc (au rămăs pe joc doar două alianțe și ,,baieții veseli” care toată vara au umplut forumul cu rahaturi) și în schimb ce, mulți de pe revoltă au jucat și pe timp de vară, datorită faptului că nu ești obligat să fii 24/24 pe joc, așa cum ești pe sistemul clasic (P.S. vor fi unii care nu sunt de acord cu acest lucru, dar eu zic că marea majoritate îmi va da dreptate). Eu, pe lângă mulți alții, așteptam să revenim pe joc din toamnă și eram siguri ca următoarea lume care se va deschide va fi cu sistem clasic, chiar dacă precedenta deschisă a fost tot o lume clasică. Grepolis România, în ultimii ani, a avut cazuri în care să deschidă două lumi consecutive fie cu revoltă, fie cu sistem clasic, deci, n-ar fi fost nici o premieră, nu ar fi fost nimic ieșit din comun.
Știu că nu se va schimba nimic, însă, sper ca cel târziu până la jumătatea lui septembrie să deschideți o lume nouă, cu sistem clasic și cu niște setări de bun simț.
Mult succes celor care vor juca pe această lume!
 

DeletedUser16759

Guest
Multumim Stil, o lume pe gustul/placul nostru. Iubesc revolta. sunt un geniu al revoltei :)
Vreau lumi numai si numai cu system de revolta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16992

Guest
sugerez sa ne strangem din timp , noi cei fara alianta.. deja suntem 3 care ne-am gandit pentru o alianta ..
Cei care se baga astept sa comenteze cu #UP
 

NoobFromRo

Stie Tot
@Stil tu efectiv îți bați joc de noi?
Doua lumi cu viteza doi deschise una după alta
Fără comerț cu gold și fără bonus?
Ce dracu e asta?
De aia pleacă lumea pe extern
Fix pla serverul .ro
 

Gymus

Membru activ
Asta e lume din aia pentru pasarile de noapte... deja imi imaginez... Viteza 4 , asediu fara bonus... crima si pedeapsa.
 

DeletedUser16759

Guest
Ce va ofuscati atata. Eu voi intra, e o lume faina, iubesc revolta.
Am si un mentor bun care m-a invatat ... de fapt 2. Aceia sunt :

1. Aerus112
2. Rezz
 

DeletedUser6507

Guest
Iara v2 vai de viata mea,pai lesini pe viteza asta pana cresti orasul.... vrem sa construim orasul mai rapid suntem in 2019 ce naiba... stam sa construim un bloc 150 de ani... mor aici.Hai ca jucam si aici sper next v4 fara bonus fara moral si dai sa fie macel tati;)).
 

DeletedUser16759

Guest
Da, si Rareshhh.

Deci repet, foarte buna lumea asta cu revolta, doar modificatii viteza, puneti viteza 4 sau 5
 

DeletedUser16759

Guest
a0f29d3ea8
 

Agesilaos

Membru activ
Iara v2 vai de viata mea,pai lesini pe viteza asta pana cresti orasul.... vrem sa construim orasul mai rapid suntem in 2019 ce naiba... stam sa construim un bloc 150 de ani... mor aici.Hai ca jucam si aici sper next v4 fara bonus fara moral si dai sa fie macel tati;)).
sunt cu ochii pe tine atunci ! :) o sa intru si eu :))))
 

DeletedUser10468

Guest
Ce va ofuscati atata. Eu voi intra, e o lume faina, iubesc revolta.
Am si un mentor bun care m-a invatat ... de fapt 2. Aceia sunt :

1. Aerus112
2. Rezz




Aerus atat ce mai misca..in rest praf si pulbere fuziuni peste fuziuni si jucatori care intra doar din cauza numelui unora dintre voi si aia fiind inactivi.
 

DeletedUser16759

Guest
What ? la ca te referi? Oropos ?nici nu a aparut lumea.
 

DeletedUser16759

Guest
si ce treaba are Oropos cu alte lumi ? daca alte aliante au facut fuziuni,absorbtii etc ce treaba are oropos ???
 

DeletedUser16759

Guest
Exista forum pt toate lumile unde iti poti spune nemultumirile. aici spune doar strict despre OROPOS.
 
Sus