Lumea OLYNTHUS

arodot

Membru Nou
Buna ziua,
Am inceput sa joc pe lumea OLYNTHUS cu bucurie dar de ceva timp aceasta bucurie s-a transformat in frustrare, asta pentru ca nu inteleg prin ce aspect nu permiteti posibilitatea celor care joaca sa intemeieze noi orase pe insule cu sate.
Eu vorbesc strict de m45 unde ma eu orasele.
Cum ne putem dezvolta si cum putem juca acest joc daca nu aveam aceasta posibilitate?
Va rog sa luati in consideratie acest aspect, sa il analizati si sa decideti in consecinte. Multumesc
Toate bune!
Arodot
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Cum ii iau pastia in toamna pe ala de halloween asta da @Stil si mi bagi o daia cu marea inarmare iau 2-3 inainte vai vai :€)
 

Anubis.K

Stie Tot
Cum ii iau pastia in toamna pe ala de halloween asta da @Stil si mi bagi o daia cu marea inarmare iau 2-3 inainte vai vai :€)

vezi sa nu te faci fantoma pana atunci
smiley-emoticons-scream-if-you-can.gif
 

DeletedUser17370

Guest
Eu ziceam de lumea din toamna , pe olynthus joc relax n am adversar sa fim seriosi :)))
Nu câștigi. În toamna intru cu ciclin și te distrugem fraiere
Hermonosa din cauza pactului cu tine am pierdut o blocandu mi frontul și mi a spus ciclin și octaviua ca pactul cu tine va aduce pierderea lumii și așa a fost !
Italienii și wild s au dezvoltat prin tine în loc să mă bat cu tine.

Wild niciodată nu accepta pact cu tine.

Si nici olynthus nu o câștigi.
 

Allex7cj

Membru
Buna ziua,
Am inceput sa joc pe lumea OLYNTHUS cu bucurie dar de ceva timp aceasta bucurie s-a transformat in frustrare, asta pentru ca nu inteleg prin ce aspect nu permiteti posibilitatea celor care joaca sa intemeieze noi orase pe insule cu sate.
Eu vorbesc strict de m45 unde ma eu orasele.
Cum ne putem dezvolta si cum putem juca acest joc daca nu aveam aceasta posibilitate?
Va rog sa luati in consideratie acest aspect, sa il analizati si sa decideti in consecinte. Multumesc
Toate bune!
Arodot

Pentru ca is 4 randuri de stanci intre insulele de la centru si restul insulelor cu sate de mai jos. Nu ca ei nu permit, e doar asa de prost configurata marea incat e prea mare distanta sa se deblocheze insulele cu jucatori noi intrati pe server
 

DeletedUser6507

Guest
Pentru ca is 4 randuri de stanci intre insulele de la centru si restul insulelor cu sate de mai jos. Nu ca ei nu permit, e doar asa de prost configurata marea incat e prea mare distanta sa se deblocheze insulele cu jucatori noi intrati pe server
dar se poate:)
 
Sus