Lumea Ny

  • Autor subiect llXXnoobyXXll
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
As dori sa propun sa se introduca optiunea de sitter in joc pentru ca ne va fi mult mai usor noua jucatorilor sa ne accesam si in clipa unei cereri de ajutor vom putea lasa un sitter care sa se serveasca cu deffence sau sa ne servim cu deffence-ul din alianta pentru ca nu pot fi toti jucatorii asa activi si cei care nu pot fi asa activi vor putea lasa un sitter mai activ care poate accesa contul si a ajuta alianta si in cazul in care proprietarul nu este pe cont ;)


Va multumesc si O zi buna ! :pro:
 

DeletedUser6873

Guest
Aici nu esti pe triburile! Acel sitter este echivalentul modului de vacanta, pe care grepolis.ro il are implementat! Nu stiu cu ce te-ar putea ajuta in plus!

Ceea ce zici tu cu servire/autoservire etc, bate mult spre incalcanerea unei reguli si aceia
1. " Fiecare jucator are dreptul la un singur cont"!


O seara buna!
 

DeletedUser3972

Guest
e propunere buna.PRO.
dar,ar trebui sa fi putin mai explicit,ca sunt si jucatori noi.si eu am citit de cateva ori ca sa inteleg.
 

DeletedUser

Guest
Contra . am primit de 2 ori ban ca tineam locul unui baiat..
adminii din ziua de azi nu mai stiu ce e aia conexiune in comun , sitter , etc .. ei au ajuns un fel de roboti cu niste comenzi care nu stiu cum e sa fi un jucator .
poate , din toti acestia , pe cine stiu eu ca jucatori :
nihilius ( beta ) , dfa ( alpha ) .
 

DeletedUser

Guest
Deci ca sa fiu mai explicit .


1) Cand 2 oameni sunt offender respectiv deffender se pot ajuta intre ei

2) Nu o consider incalcare a unei reguli din moment ce acest lucru nu este detinerea a doua conturi ci o consider si un ajutor unul fata de celalalt , pentru ca nu suntem masinarii , mai avem si viata privata si nu putem sta on pe grepolis non-stop , adaugarea unei astfel de optiuni ar fi excelenta si un ajutor foarte de folos pentru jucatori

3) In fond si la urma urmei voi vreti doar sa luati bani de la jucatori dar nu faceti nimic special sa ii si ajutati ca sa le dati dorinta de a juca mai departe acest joc

4) Deci eu zic , ca un astfel de ajutor adus jucatorilor ii va apropia mai mult de joc si poate vor vrea sa aduca si prieteni mai multi in jocul acesta .

5) Drept exemplu : Eu joc si un alt joc online la care suntem o echipa de 70 de persoane care ne ajutam foarte mult in felul acesta , si ne completam dar avand in vedere faptul ca grepolis nu are aceasta optiune doar 1 singura persoana din cele 70 a vrut sa intre in acest joc restul de 69 ia-ti pierdut si asta este doar un exemplu , poate nu sunt singurul care are o echipa cu care merge impreuna sa joace anumite jocuri online



Va rog sa stati sa analizati problema mai bine si astept un raspuns mai concret ci nu un raspuns la care nu aveti dreptate . Nu se poate numii dual account.:)


@mario 74 : mario , modul vacanta nu are nici cea mai mica legatura cu un sitter , pentru ca modul vacanta nu ajuta cu nimic alianta in lipsa ta ca si proprietar si pe deasupra un sitter te mai poate ajuta si la dezvoltare in lipsa ta de pe cont .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
In acest joc nu este permis un astfel de ajutor. Fiecare jucator are voie sa administreze doar contul lui.
Au mai fost astfel de cereri de modificare a modului de vacanta, iar un astfel de mod cu loctiitor a fost respins. Prin urmare propunerea este una nerealizabila din moment ce nu se va implementa.
 

DeletedUser

Guest
In acest joc nu este permis un astfel de ajutor. Fiecare jucator are voie sa administreze doar contul lui.
Au mai fost astfel de cereri de modificare a modului de vacanta, iar un astfel de mod cu loctiitor a fost respins. Prin urmare propunerea este una nerealizabila din moment ce nu se va implementa.

Grepolis si triburile sunt ale INNOGAMES , regulamentul fiind la fel , de ce pe triburile e permis sitterul iar pe grepolis nu ? :pro::pro::pro::pro::pro:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus