Lumea Noua

  • Autor subiect DeletedUser14235
  • Data de început

DeletedUser14235

Guest
Sunt sigur ca nu este momentul dar sunt curios cand se deschide noua lumea macar daca imi spuneti intre ce date
 

DeletedUser

Guest
Nu cred ca iti poate spune cineva un interval de date exact!
Dechiderea unei lumi noi va fi anuntata cu siguranta, cand va fi cazul...
 

DeletedUser14038

Guest
probabil se va anunta o noua lume in minim 4zile sau maxim 3saptamani, cred ca pe intervalul asta de timp dupa observatiile mele
 

DeletedUser12151

Guest
De obicei lumile se deschid la fiecare 3 luni + Omega a aparut pe 30/8/2014 daci ne puteam astepta la o noua lume cat de curand. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14038

Guest
dupa mine ar trbui ca lume sa se deschida la fix 3luni, acum am bservat ca se deschid la 2luni si jumatate-3luni-sau 3luni si jumatate e termenul, o lume noua o sa apara in curand!
 

DeletedUser12151

Guest
Pai voi jucati pe toate lumile care se deschid?
O lume de joc este de ajuns pentru un jucator (parerea mea) singura problema sunt jucatori care intra pe o lume joaca cateva zile si gata alta lume...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14038

Guest
sunt de acord ca un jucator care sa joace doar pe o lume, maxim doua, dar cand un jucator este cucerit asteapta cu nerabdare urmetoerea lume, si daca dureaza 6luni pana la urmatoarea lume jucatorul se satura de joc se se lasa de el ;)
 

DeletedUser12151

Guest
Poti sa incepi lumea din nou :) nu e nevoie sa astepti inca 3 luni
 

DeletedUser9358

Guest
Pai voi jucati pe toate lumile care se deschid?
O lume de joc este de ajuns pentru un jucator (parerea mea) singura problema sunt jucatori care intra pe o lume joaca cateva zile si gata alta lume...

adevarat ... mie nu-mi place sa joc pe mai multe lumi in acelasi timp, dar pentru a-mi alege o lume mai intai trebuie sa-mi convina setarile ei . In momentul de fata cea mai noua lume are sistem nou de cucerire ( care e naspa ...cel putin pentru mine), iar eu astept una cu sistem vechi si viteza minim 2 , dar de preferat 3. Deci am motive sa fiu interesat de o lume noua.
 

DeletedUser7318

Guest
Si eu astept sa fie deschisa o noua lume de joc. M-am reapucat de joc dupa o pauza lunga si vreau sansa de a fi la egal cu ceilalti.
 

DeletedUser14235

Guest
Am dai deschis si eu un Subiect si raspunsurile au fost aceleasi nu se stie cand,cum,cat
 

DeletedUser14381

Guest
bun incepe de la capat dar ce face dak au ceilalti o medie de 20 orase si el atunci incepe, iti spun eu , va fi cucerit cum am fost eu
 

DeletedUser14038

Guest
vedeti, daca se deschidea o lume noua pe data de 19 o anuntau de azi pentru ca se anunta cu 5zile inainte o lume ;)
 

DeletedUser9247

Guest
Se pare ca folosesti calendarul de anu' trecut , astazi suntem in 15.12.2014 , trebuia anuntata de ieri . Poate o sa avem o surpriza dupa terminarea concursului de pe Facebook.
 

DeletedUser14038

Guest
Se pare ca folosesti calendarul de anu' trecut , astazi suntem in 15.12.2014 , trebuia anuntata de ieri . Poate o sa avem o surpriza dupa terminarea concursului de pe Facebook.

Scuze colegu a fost o gresala, voiam sa zic cu 4 zile inainte ;)
 

DeletedUser14346

Guest
Fratilor e timpul sa fie deschisa o lume noua mam plictisit sa astept.
 

DeletedUser9247

Guest
Inseamna ca ai tot timpul din lume ca sa scrii corect , nu?
Inca nu este prea tarziu ca sa te apuci de joc pe Omega , daca esti un jucator bun o sa poti sa te impui .
 
Sus