Lumea noua? Lume fermă- sau lume activă ?

De ceva vreme se discută să mergem pe internațional să jucăm . Dar întrebare este următoarea...

Dacă cei mai buni din România pleacă să joace pe extern, cine joacă lumea asta?

Eventual poate mai intră alte nații să joace pe ro :) (Poate nu mai plecăm...zic și eu...) :(
 

*cosminiq98

Membru activ
De ceva vreme se discută să mergem pe internațional să jucăm . Dar întrebare este următoarea...

Dacă cei mai buni din România pleacă să joace pe extern, cine joacă lumea asta?

Eventual poate mai intră alte nații să joace pe ro :) (Poate nu mai plecăm...zic și eu...) :(
E o lume bună pentru Demos, asta doar dacă doresc cei din garda veche să mai joace (Zimtzy, Claudiu, Alina, Lisa și ceilalți)
 

TLCNDMM

Stie Tot
De ceva vreme se discută să mergem pe internațional să jucăm . Dar întrebare este următoarea...

Dacă cei mai buni din România pleacă să joace pe extern, cine joacă lumea asta?

Eventual poate mai intră alte nații să joace pe ro :) (Poate nu mai plecăm...zic și eu...) :(
Si esti deja ...cum sa spui ca suntem cei mai buni?Pai daca vin cei care cu adevarat sunt cei mai buni (bila,gucci,maretul ragnarar si ochii despartiti) sterge cu noi...
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Intra live tm
Tenacii
Edy Crețu și florinda
Cn ar putea intra. Și probabil alții care vor sa se afirme fiind un server fara Sons, wild, demos
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Intra Hakuna Matata si Live Tm , elias deja a inceput recrutarile :)) doar k idee sa se stie , dar cred ca viteza e prea mare pt ei ...
 
Sus