Lumea lui 7ball&gasca

  • Autor subiect DeletedUser15654
  • Data de început

DeletedUser6507

Guest
Cand te prosteste 13 noiembrie=)) si esti luat de prost... e interesant sa fii "inghetat"si sa nu faci nimic,pacat ca au avut noroc wild cu aceea decizie tehnica.. atlfel lumea asta era ceau ceau,chiar daca avem sanse infime sa castigam,incercam;)
 

DeletedUser16935

Guest
Cand te prosteste 13 noiembrie=)) si esti luat de prost... e interesant sa fii "inghetat"si sa nu faci nimic,pacat ca au avut noroc wild cu aceea decizie tehnica.. atlfel lumea asta era ceau ceau,chiar daca avem sanse infime sa castigam,incercam;)
Pe cine ai prostit tu ma pokemonule ?
=)))) Pe tine te-a prostit viata !
 

DeletedUser6507

Guest
Pe cine ai prostit tu ma pokemonule ?
=)))) Pe tine te-a prostit viata !
daca era Angelsul de pe farsala, ati fi dat stergere inainte sa inceapa minunile:)),chiar daca castigati si lumea asta,v-am dus de nas:)),si ba,sa nu mai vorbiti de mn,rage gucci, si mai stiu eu cn nu are viata,pe farsala l-am luat doar pe mingiulite la fake-uri si minimale,pe unde vad jucator wild,il castrez rand pe rand;)),
 

DeletedUser16935

Guest
Pe cine ai dus de nas ? Poate ne-ai dus de pula =))))))
Pokemonilor =)))) .
 

DeletedUser6507

Guest
In curand Angels o sa`mi construiasca mie statuie pe insula asta. Vezi atașament 3319Vezi atașament 3320
magarule=)),tu esti planta pe joc,am stiut ca ala o sa-si ia nave de aia am si pus o minune acolo acolo,ori nothinghere,ori natasa,ori adyshor,unu isi lua nava oricum... .Dar ati bagat-o prin actiune oare?:oops:Si mai fa si tu in plm diferenta dintre noi si voi,noi o aliantadintre care joaca 10-20 de jucatori,te faci situ incordat avand in vedere ca majoritatea jucatorilor din Angels is pentru prima data la minuni.
 
Ultima editare de un moderator:

Draven

Stie Tot
magarule=)),tu esti planta pe joc,am stiut ca ala o sa-si ia nave de aia am si pus statuia acolo,ori nothinghere,ori natasa,ori adyshor,unu isi lua nava oricum... .Dar ati bagat-o prin actiune oare?:oops:Si mai fa si tu in plm diferenta dintre noi si voi,voi o academie si noi vreo 10-20 de jucatori,te faci si tu incordat avand in vedere ca majoritatea jucatorilor din Angels is pentru prima data la minuni.
Is planta mai zdreanta? Da pe tine nu te`am vazut in viata mea sa treci de 10 orase, in afara sa dai fake si minimale si sa stai sageata nu esti in stare paralelule. Iti dau cu secunda in cap.
Si da, a fost cu atacuri + sprijine, caut poze si ti le trimit prin posta.
 

DeletedUser16935

Guest
magarule=)),tu esti planta pe joc,am stiut ca ala o sa-si ia nave de aia am si pus statuia acolo,ori nothinghere,ori natasa,ori adyshor,unu isi lua nava oricum... .Dar ati bagat-o prin actiune oare?:oops:Si mai fa si tu in plm diferenta dintre noi si voi,voi o academie si noi vreo 10-20 de jucatori,te faci si tu incordat avand in vedere ca majoritatea jucatorilor din Angels is pentru prima data la minuni.
Pokemonule , daca vedeai miscarile de trupe , dansa ma-ta.ro
Harlem Shake =))))
 

DeletedUser16935

Guest
Pokemonule vezi ca a mai fost o nava a lui @7ball pe @gina16 tot pe insula de minuni .
A avut noroc chior ca a scos-o in penultimul atac . Acum aveati 2 nave luate pe minuni .
 

DeletedUser16720

Guest
Citesc de prin anul 2019 ce scrieti pe aici si sincer, ma crucesc la ce cuvinte obscene si injuraturi poti sa citesti!
Eram doar curios daca mai exista administratori p aici sau ne bagam pulele peste tot? Doar intreb, nu dau cu parul!
Nici nu ma mir, de ce, majoritatea jucatorilor aleg alte servere, decat sa fie sponsori la rumani!
Sunteti penibili, bai, administratorilor, ca tolerati un astfel de limbaj pe aceste forumuri! Penibili sunteti! Asa administratori, asa jucatori!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6507

Guest
Is planta mai zdreanta? Da pe tine nu te`am vazut in viata mea sa treci de 10 orase, in afara sa dai fake si minimale si sa stai sageata nu esti in stare paralelule. Iti dau cu secunda in cap.
Si da, a fost cu atacuri + sprijine, caut poze si ti le trimit prin posta.
dupa ce ati vazut ca e inactiv=)),wow
 

DeletedUser6507

Guest
Pokemonule vezi ca a mai fost o nava a lui @7ball pe @gina16 tot pe insula de minuni .
A avut noroc chior ca a scos-o in penultimul atac . Acum aveati 2 nave luate pe minuni .
asta e fratioare,si care e problema?Poate faci si tu un calcul si diferenta dintre jucatori:),si fake-uri minimale=)) ,unde zicea ca "wild" nu joaca cu asa cv,dar cand au vazut ca ... nu prea au sanse=)) au inceput cu fake-uri minimale,furat favoruri,atacat non-stop =)),bai... nu mai vorbi degeaba:).
 
Sus