Lumea lui 7ball&gasca

  • Autor subiect DeletedUser15654
  • Data de început

DeletedUser16980

Guest
Am voie sa fac o comparatie intre 2 lumi :) intre 2 aliante de pe o lume slaba si 4 aliante de pe o lume buna s.a.m.d deci mi se rupe ca te repeti tu=)))

comparatia e relativa, ce e bun pentru tine e rau pentru noi sau invers deci e irelevanta aici, la fel aliantele slabe de aici pot fi bune acolo, sau cele bune de acolo pot fi slabe aici, tocmai de aia Lindos-ul cu Lindos-ul si Paros cu Paros:)

p.s ai grija sa nu ti se rupa...apa
 

DeletedUser16184

Guest
comparatia e relativa, ce e bun pentru tine e rau pentru noi sau invers deci e irelevanta aici, la fel aliantele slabe de aici pot fi bune acolo, sau cele bune de acolo pot fi slabe aici, tocmai de aia Lindos-ul cu Lindos-ul si Paros cu Paros:)

p.s ai grija sa nu ti se rupa...apa
Tot pula mi se rupe de tine=)))) apa i se rupeeee scroafei care te-a fatat=))))
 

DeletedUser16785

Guest
Nu ti minte ma Bogdane ca Gina facea poze pe tanc , cu teava de la tanc intre picioare :)))
Si noi am prins-o off si hop actiune pe ea :)))
Ca de acolo a inceput revolutia ...
Eram toti in Timisoara si nu mai stiu care a vrut sa o combine ... cred ca Remus ... ii placea pozele ei pe tanc si alea de pe Dacia 1300 .
Si cum ea era cu "militia" pe felie au inceput aia sa traga in noi ... plm .
Va invat istoria Romaniei .
 

DeletedUser16980

Guest
Tot pula mi se rupe de tine=)))) apa i se rupeeee scroafei care te-a fatat=))))
Atat poti , ce sa zic, replica asta m-a dat pe spate, nici sa te injur nu meriti ca ar face astia campanie la cutia milei in biserica daca ma apuc de tine:)
 

DeletedUser16184

Guest
Atat poti , ce sa zic, replica asta m-a dat pe spate, nici sa te injur nu meriti ca ar face astia campanie la cutia milei in biserica daca ma apuc de tine:)
Deja te-ai dus la coltul de rusine sa plangi=))))) hahahahahahahaha
 

Chrisfire

Membru Nou
Toti cei interesati sunt invitati :)))
Facem o formatie si dam niste concerte fix la Inno games in fata sediului ;)
Dar mai intai il colindam pe Domnul Stil :)
C-asa e corect si frumos..
Eu sunt artistul cu camera in mana, filmez! Toti cei cu care m-am intalnit, stiu despre ce vorbesc! :))
Cameraman aveti, youtube-ul sigur imi urca video-urile, facem si live-uri daca este nevoie! :))
 
Sus