Lumea LATO

colinw

Membru activ
eu nu vreau sa castig joc de placere!!!!joc pt placerea mea ...ce ma incalzeste o coronita ????stau sa termin lumile acuma dar nu ma incalzeste cu nik...
 

colinw

Membru activ
rup oasele in voi si asa....de 13 ani joc si nu am pierdut nici o data un oras...sunt rege print cum va intitulati voi...cand o sa.mi luati un oras atunci comentati la adresa mea:))
 

Mr.SunShine

Stie Tot
rup oasele in voi si asa....de 13 ani joc si nu am pierdut nici o data un oras...sunt rege print cum va intitulati voi...cand o sa.mi luati un oras atunci comentati la adresa mea:))
Eu zic ca lauda asta nu e buna. Dacă prinzi intr o alianta praf, cu siguranță că îți cucerește oraș.

Degeaba esti tu bun dacă alianta e praf. E joc de echipă iar cea mai unită echipa castiga.
 

colinw

Membru activ
daca e sa pierd un ora aici pe extern voi scrie si voi felicita jucatorul!!!nu e o rusine sa pierzi e o rusine sa nu recunosti:))
 

valiemilian

Stie Tot
rup oasele in voi si asa....de 13 ani joc si nu am pierdut nici o data un oras...sunt rege print cum va intitulati voi...cand o sa.mi luati un oras atunci comentati la adresa mea:))
Pai normal vere ca nu pierzi orașe când lumea se bate la cruce și tu te bati prin fundul marii alianței tale hai cu oras lângă orice jucător de scrie aici și fac pariu pe bani ca îl pierzi =))))
 

colinw

Membru activ
am pierdut 50 de orase si am luato de la inceput!!!pt incopetenta celor ce sunt paznici aici!!!
 
Sus