Lumea Carfi-Olymp

Axel74

Membru activ
La fel ca minunile, se joaca pana in ultima zi, iar daca ai adversar este foarte greu pentru ca pot sa te incurce oricand, mai ales daca ai spioni in alianta.
La dominatie e foarte simplu, iti trebuie orase in centrul hartii, la minuni e ceva mai complicat pentru ca iti trebuie cat mai multe orase, oameni de incredere si timp pentru pompat resurse/accelerari, iar la olimp e si mai greu pentru ca poate oricine sa iti fure olimpul si degeaba ai multe orase.
 

NoobFromRo

Stie Tot
Fiecare sistem are plusurile și minusurile lui, eu băteam doar un apropo la băiatu ala de zicea ca e ușor da el nu a jucat olimp pana acum
 

Anubis.K

Stie Tot
La fel ca minunile, se joaca pana in ultima zi, iar daca ai adversar este foarte greu pentru ca pot sa te incurce oricand, mai ales daca ai spioni in alianta.
La dominatie e foarte simplu, iti trebuie orase in centrul hartii, la minuni e ceva mai complicat pentru ca iti trebuie cat mai multe orase, oameni de incredere si timp pentru pompat resurse/accelerari, iar la olimp e si mai greu pentru ca poate oricine sa iti fure olimpul si degeaba ai multe orase.

da ie imprevizibil
 

Alex Mikado

Membru activ
La fel ca minunile, se joaca pana in ultima zi, iar daca ai adversar este foarte greu pentru ca pot sa te incurce oricand, mai ales daca ai spioni in alianta.
La dominatie e foarte simplu, iti trebuie orase in centrul hartii, la minuni e ceva mai complicat pentru ca iti trebuie cat mai multe orase, oameni de incredere si timp pentru pompat resurse/accelerari, iar la olimp e si mai greu pentru ca poate oricine sa iti fure olimpul si degeaba ai multe orase.
si cine e acest adversar dificil de care tot pomeniti? adilord? sau e si adnini infiltrata pe acolo
 

twistdark1

Stie Tot
Si acuma , diferenta este absolut uriasa intre noi si restul lumii , dar fara o organizare buna , putem pierde olimpul fara nici o problema :))) . Pe sinope de ex , lume cu minuni , erau stiute lucrurile deja din decembrie si lumea s-a terminat in aprilie ... Abdera iarasi , nu s-a terminat , dar din mai-iunie nu stiu cat de mult s-a mai jucat ... Iar dominatie nu mai zic , ex bhritos cel mai recent , dupa 2 sapt erau stiute treburile .

As putea chiar sa fac o proba pe olimp , sa nu organizez una din cele 3 actiuni pe el sa vezi ca il pierdem , dar nu vreau sa-mi bat joc de oameni .
 

Anubis.K

Stie Tot
Si acuma , diferenta este absolut uriasa intre noi si restul lumii , dar fara o organizare buna , putem pierde olimpul fara nici o problema :))) . Pe sinope de ex , lume cu minuni , erau stiute lucrurile deja din decembrie si lumea s-a terminat in aprilie ... Abdera iarasi , nu s-a terminat , dar din mai-iunie nu stiu cat de mult s-a mai jucat ... Iar dominatie nu mai zic , ex bhritos cel mai recent , dupa 2 sapt erau stiute treburile .

As putea chiar sa fac o proba pe olimp , sa nu organizez una din cele 3 actiuni pe el sa vezi ca il pierdem , dar nu vreau sa-mi bat joc de oameni .

cand nu e concurenta, pe orice server se stie cine castiga :))))))))))))))))))
nu mai incercati in plm sa dati push la olimp, nu e pe departe mai greu sau mai usor ca minunile sau dominatia.
Doar organizarea, timpul si poate bani au influentat jocul.

asa ca sa lasam balivernele
 

Ghost Man

Stie Tot
Si acuma , diferenta este absolut uriasa intre noi si restul lumii , dar fara o organizare buna , putem pierde olimpul fara nici o problema :))) . Pe sinope de ex , lume cu minuni , erau stiute lucrurile deja din decembrie si lumea s-a terminat in aprilie ... Abdera iarasi , nu s-a terminat , dar din mai-iunie nu stiu cat de mult s-a mai jucat ... Iar dominatie nu mai zic , ex bhritos cel mai recent , dupa 2 sapt erau stiute treburile .

As putea chiar sa fac o proba pe olimp , sa nu organizez una din cele 3 actiuni pe el sa vezi ca il pierdem , dar nu vreau sa-mi bat joc de oameni .
Pe Abdera se știau câștigătorii din prima zi:)))
Și Anubis e un fel de paturile v2,gen dacă nu joaca el sau ivan pe server e lume ușoară fără adversari
Pe Rhamus voi 2luni nu ați jucat farmerama după ce a dispărut Band?:)) Nu e vina nimănui ca sunt sau nu adversari pe un server sau ca dispar pe parcurs
Deci Felicitări All Stars
 

twistdark1

Stie Tot
cand nu e concurenta, pe orice server se stie cine castiga :))))))))))))))))))
nu mai incercati in plm sa dati push la olimp, nu e pe departe mai greu sau mai usor ca minunile sau dominatia.
Doar organizarea, timpul si poate bani au influentat jocul.

asa ca sa lasam balivernele

Pai la organizare si la timp ma refeream .

Pe sinope au fost wild , demos friends si noi , era putin concurenta ...
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Pe Abdera se știau câștigătorii din prima zi:)))
Și Anubis e un fel de paturile v2,gen dacă nu joaca el sau ivan pe server e lume ușoară fără adversari
Pe Rhamus voi 2luni nu ați jucat farmerama după ce a dispărut Band?:)) Nu e vina nimănui ca sunt sau nu adversari pe un server sau ca dispar pe parcurs
Deci Felicitări All Stars
Pe abdera dupa 5 luni de joaca , FRIENDS avea 70% din harta , lasati vrajeala si cardeala ca nu se mai haleste .
 

NoobFromRo

Stie Tot
cu atata gold luat prin chargeback cred si eu ca ati avut mult, pacat ca nu e o strategie de durata frauda voastra =))
 

twistdark1

Stie Tot
Au avut echipa buna acolo , jucatori de granita , activi ... Daca nu le zicea david sa dea stergere dupa ban , inca cred ca puteau sa miste ceva ... dar el s-a decis sa protesteze :))
 
Sus