Lumea Carfi-Olymp

Gucci.Stallone

Stie Tot
omule , ce mm ma tot bagi in discutii fmm de antena parabolica ce esti .
Imi baneaza si contul asta fmm de labagiu trist .
Vorbesti de nivele si tu te dai pe grupuri de wapp si discord ca esti 7bal , ma injura lumea aiurea fmm urecheat .
Dupa ce ca esti "lider " mai intri si cu multicont la aia in alianta , nu ca ai avea adversar sanke te bati cu aliante MAYANS ...lol in loc sa strangi oamenii pt viitoare sv unde posibil sa ai adversar , tu creezi antiexemplu si vorbesti de nivele ?
Pai la ce nivel esti tu ?
Poate la nivelul urechii acolo da , sa moara mama ca prinde asta Wifi doar daca atinge telefonul .
Gucci ? coie ala e nebun, dar ala joaca grepolis fata de tine , pe cand tu ?!
Iuli , twist încă crede că eu sunt tu :))
Normal ca îți faci alte conturi aici dacă îți da raportare mesaj și iei ban.

Atâta poate twist și noob..... nu ma mira nimic.
Unde nu i cap vai de picioare.

Tocmai ce spuneam ijtr o zi. Dorința lui twist este să ajungă admin... paralizat ce e
 

Stewie Griffin

Stie Tot
Chiar imi doresc sa il mai ajute si pe Stil cineva capabil, ca de incapabili suntem satui.. o sa fac o dinamoveasca

#vremmoderatoricapabili

Iar pentru labarul asta de @ClashRoyale3 , du-te domnule la Sapanta sa-ti sape aia si tie o groapa, erau destui cu probleme mintale pe forumul asta, dar tu i-ai intrecut
 

Stewie Griffin

Stie Tot
uite, ma uitam acum pe forumuri.. la vecinii cei iubiti.. deja s-au anuntat setarile pentru lumea ce urmeaza sa inceapa pe 21 iunie.. ca doar ne-a trimis nenea @Stil sa facem un chestionar pentru setarile lumii.. la noi se vor anunta pe 18 sau 19 ca de obicei =))

v5,v5,v4, revolta, 22-6, 8/8 rev/colo, bonusuri la mantii, hopliti.. si cel mai important, fara moral =))
 

Cornel Popescu

Membru Nou
Iuli , twist încă crede că eu sunt tu :))
Normal ca îți faci alte conturi aici dacă îți da raportare mesaj și iei ban.

Atâta poate twist și noob..... nu ma mira nimic.
Unde nu i cap vai de picioare.

Tocmai ce spuneam ijtr o zi. Dorința lui twist este să ajungă admin... paralizat ce e
Pai mi a dat ban stil si mi am facut alt cont si am facut aceasi postare inca o data , mi-l baneaza si pe asta o sa fac alt cont sa ii dau la muie la urecheat .
Ca vrea sa para si el baiat dar e pielea pli realizarile lui pe grepolis e ca bate Mayans ... plm
 

Cornel Popescu

Membru Nou
Urecheatule fata de tine sunt zeu , sunt hight priest lv99 , full option , cum mortii tai vrei tu , nu te poti compara nici macar cu david ala macar avea gold ... tu nici atat nu ai ... sau da ai .. bot si multiconturi .
Cat despre polux . Cine e omul nu stiu , dar si omul ala sigur fata de tine e jucator .
Vorbesti despre altii fmm tai de urecheat , dar vorbeste despre realizarile tale caca-m -as pe tine si pe ma-ta si pe neamul tau ca tot ma bagi in discutii .
Cat despre # ce mortii tai ai incercat sa scri tu stii ...
1. 7wall , ok sa faci petitie sa scoata zidul fmm de inapt . , si sa ii spui si lui Twist ca pe revolta ar trebui sa joci cu zid si turn ca il intrebase pe ala din mayans daca pe rhamus a jucat cu zid .
2. 7wall fantoma , pai fraiere fantoma nu m am mai facut de vreo 5 ani despre ce vorbim ?!
3. Wild tot timpul o sa fie "great" , castigati si voi cateva lumii si apoi vorbim .

Fmm de lepra , baga-mi-as pla in ma-ta aia clapauga .Veziti de bataliile tale cu Mayans alianta aia de 3 4 5 jucatorii cat sunt ei , si scoate ma pe mine din discutiile tale , mai ales ca nu joc grepolis de cateva lunii bune .
Si nu te mai da 7bal prin chaturi pateticule
Cautati alt idol
 

Cornel Popescu

Membru Nou
M-ai spart cu replica asta scrisa de inca vreo 3 4 pe aici .
Si sunt sigur ca ai citit de 2 ori minim

#Original nu se poate
#Idolul meu 7bal
#batem Mayans =)))

...ok....
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Credeam ca si a facut gucci al 13 lea cont anul asta , scuza ma pe mine
Numai tu esti priceput la a face conturi.
Tot tu esti și @ClashRoyale3
Paralizatule, sincer acum, proasta pula a fost la curul ăla al ma-tii... mai bine nu te năștea.
Cum ba sa minti ca esti la medicină și în același timp să mă acuzi ca eu sunt pe X conturi făcute de tine si de cine pula mea mai face conturi în loc sa vorbesti cu stil să devi moderator
 

n3bunu

Membru
ba slabi sunteti ma, daca va tot impiedicati de MAYANS pe Carfi, unde jucam la distractie, de amuzament si sa experimentam Olimp, sunteti nu all stars, sunteti vai steaua voastra :)))))
 

twistdark1

Stie Tot
Numai tu esti priceput la a face conturi.
Tot tu esti și @ClashRoyale3
Paralizatule, sincer acum, proasta pula a fost la curul ăla al ma-tii... mai bine nu te năștea.
Cum ba sa minti ca esti la medicină și în același timp să mă acuzi ca eu sunt pe X conturi făcute de tine si de cine pula mea mai face conturi în loc sa vorbesti cu stil să devi moderator
Vrei poza cu legitimatia?:)))
 

twistdark1

Stie Tot
Pula mea în gura ta, Nu stiu cum sa îți spun... dar eu doAr 3 conturi am aici și nu îmi e rusine sa le spun.
Dc am 3 ? Ca să îmi sugi pula tu !
Pt ca se gasesc paralizati și incompetenti ca tine să îmi dea raportare cand va jignesc pe dreptate.

Mr.sunshine , mr.sunshine forum și gucci.stallome
Azi ti-ai schimbat personalitatea cu aia de rage mode?:D
 

NoobFromRo

Stie Tot
Ne-am adunat cu totii astazi aici sa aflam cine sunt mayans
smiley-emoticons-segen.gif
 
Sus