Lumea Carfi-Olymp

NoobFromRo

Stie Tot
atâta vreme cât ai interes să-ți ți spion permanent la noi, suntem cineva pe lângă voi băi labagiule.
iar ca să-ți răspund, evident că mai am, boschetarule, avem și navă la voi, dormezarilor, fără spion ;)
Watafuq , am fost la voi in ally și "batea vântu" la topicu de cuceriri =))))la propriu
 

Atașamente

  • Screenshot_20220615-050703_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20220615-050703_WhatsApp.jpg
    476,9 KB · Vizualizări: 35

tages0rin

Membru activ
Lol , pai iti pot face nspe mii de probleme.... traim intr-o era a tehnologiilor si a aplicatiilor .
Tie ti se poate foarte usor probleme mai ales ca ai 2 copii si sotie , greu e sa le faci probleme la aia care nu au nimic de pierdut cum e gucci , paturile si altii din astia fara Dumnezeu .
Dar daca vrei putem vorbii ipotetic ce ti as putea face daca esti de acord apoi tragi tu concluzia cat de mult sau de putin te ar afecta acele probleme
Mulțumesc de răspunsul obiectiv și foarte corect. Exact ai pus punctul pe i, problemele sunt subiective, cât de mult te ar afecta se pune problema, iar tehnologic îți dai seama ca prea puțin pe mine, având in vedere alte situații pe care le trecem împreuna ca familie, dar, clar, e un răspuns f logic. Pe foarte mulți ii afectează problemele tehnologice, probabil, pt ca au viața prea roz in rest :) totul e subiectiv, dar nu se intra in penal cum o arde lumea pe aici :)
 

Stewie Griffin

Stie Tot
djihad a fost aici, morti, raniti, scule belite, betoniere anale.. intrebarea tot a ramas.. cine-s mayans? am jucat cu unii de la voi, dar nu erau asa de imposibili din punct de vedere mental ca mrk20 si @n3bunu
 
Ce plm ai putut sa faci tu sa fii de pușcărie ma nene ca sunteți numai cămătari aici :) ai furat un pachet de țigări sau o găina ceva. Ai falsificat vreun carnet de student sa joci biliard la juma de preț sau sa mergi cu trenul la juma de preț. Ce așa grav puteai sa faci pana la vârsta asta ? Ai jefuit o baba și i ai luat pensia și ai bagat o gold pe Grepolis :)


Gata ultima postare pe tema asta promit: m am bagat ca musca aiurea doar sa va spun ca spațiul virtual dăunează grav receptorilor. Nu mai vorbiți deacu in virtual de pușcărie ca despre aia se vorbește pe strada, in cartier. Sau și șmecheria s a mutat tot in virtual ca și agățatul gagicilor. :)
Intreabaa oamenii din wild:))
 

n3bunu

Membru
djihad a fost aici, morti, raniti, scule belite, betoniere anale.. intrebarea tot a ramas.. cine-s mayans? am jucat cu unii de la voi, dar nu erau asa de imposibili din punct de vedere mental ca mrk20 si @n3bunu

ca sa-ti raspund la intrebare, MAYANS a jucat pentru prima oara pe Rhammus (revolta v6) si l-a dus la final, spre deosebire de multi altii. asta este al 2lea server pe care jucam; iar pe Carfi am intrat din curiozitate pentru Olimp (niciunul din noi nu jucase acest mod)
acu ca ti-ai primit raspunsul, nu te mai baga in seama :) o seara faina.
 

twistdark1

Stie Tot
ca sa-ti raspund la intrebare, MAYANS a jucat pentru prima oara pe Rhammus (revolta v6) si l-a dus la final, spre deosebire de multi altii. asta este al 2lea server pe care jucam; iar pe Carfi am intrat din curiozitate pentru Olimp (niciunul din noi nu jucase acest mod)
acu ca ti-ai primit raspunsul, nu te mai baga in seama :) o seara faina.
Ziduri 25 aveati peste tot si acolo?
 

Cornel Popescu

Membru Nou
omule , ce mm ma tot bagi in discutii fmm de antena parabolica ce esti .
Imi baneaza si contul asta fmm de labagiu trist .
Vorbesti de nivele si tu te dai pe grupuri de wapp si discord ca esti 7bal , ma injura lumea aiurea fmm urecheat .
Dupa ce ca esti "lider " mai intri si cu multicont la aia in alianta , nu ca ai avea adversar sanke te bati cu aliante MAYANS ...lol in loc sa strangi oamenii pt viitoare sv unde posibil sa ai adversar , tu creezi antiexemplu si vorbesti de nivele ?
Pai la ce nivel esti tu ?
Poate la nivelul urechii acolo da , sa moara mama ca prinde asta Wifi doar daca atinge telefonul .
Gucci ? coie ala e nebun, dar ala joaca grepolis fata de tine , pe cand tu ?!
 

NoobFromRo

Stie Tot
scuza ma pe mine, am uitat ca 7wall e zeul grepolisului, alaturi de david si polux, spuma spumelor =))

propun o petitie sa va faca inno statuie =)) a lu bila sa aiba nasu' cârn, in stil Turnu din Pisa si in loc de favoruri sa dea boost la timpu de constructie al zidului =)))))
#MakeWildGreatAgain
#7wallFantoma
#FantomeleNuAuPareri
 

twistdark1

Stie Tot
omule , ce mm ma tot bagi in discutii fmm de antena parabolica ce esti .
Imi baneaza si contul asta fmm de labagiu trist .
Vorbesti de nivele si tu te dai pe grupuri de wapp si discord ca esti 7bal , ma injura lumea aiurea fmm urecheat .
Dupa ce ca esti "lider " mai intri si cu multicont la aia in alianta , nu ca ai avea adversar sanke te bati cu aliante MAYANS ...lol in loc sa strangi oamenii pt viitoare sv unde posibil sa ai adversar , tu creezi antiexemplu si vorbesti de nivele ?
Pai la ce nivel esti tu ?
Poate la nivelul urechii acolo da , sa moara mama ca prinde asta Wifi doar daca atinge telefonul .
Gucci ? coie ala e nebun, dar ala joaca grepolis fata de tine , pe cand tu ?!

Coae iar vorbesti despre tine la persoana a 3 a , nu i ok
 
Sus