Lumea Bhritos

Spener

Membru
Cand vad ca la aceasta postare comentează doar jucătorii "buni" donatori și zic ca echipa e mai buna ca goldul fratele meu degeaba la noi după ce se iese din protecție băgăm pe o revolta 300 de bireme ca alianta plina de goldari are 300 ușoare numa pe un jucător. Mai lăsați va dracu vreau sa vad și eu alți jucători ca comentează aici nu numai goldarii care donează .Joc jocul de distracție nu sunt obsedat ca unii care baga bani si stau 24 din 24 .La mine nu e frustrate eu joc doar de distractie familia e pe primu loc la mine .Dacă nu aveți ce face cu banii ajutați un om sărac/bolnav și va zic eu ca va veți simți mai bine .
 
Daca ai stii cat de cat jocul ai stii ca de departe echipa bate goldul... Daca au frustrari e problema ta.. Goldul e bun pentru toti atat timp cat nu sunt altii care baga mai mult....

P.S. Vezi care sunt jucatorii care au bagat cel mai mult gold si vezi ce realizari au avut....sau nu au avut...
ai experimentat pe pielea ta?:))
 
Cand vad ca la aceasta postare comentează doar jucătorii "buni" donatori și zic ca echipa e mai buna ca goldul fratele meu degeaba la noi după ce se iese din protecție băgăm pe o revolta 300 de bireme ca alianta plina de goldari are 300 ușoare numa pe un jucător. Mai lăsați va dracu vreau sa vad și eu alți jucători ca comentează aici nu numai goldarii care donează .Joc jocul de distracție nu sunt obsedat ca unii care baga bani si stau 24 din 24 .La mine nu e frustrate eu joc doar de distractie familia e pe primu loc la mine .Dacă nu aveți ce face cu banii ajutați un om sărac/bolnav și va zic eu ca va veți simți mai bine .
Pai pe rhamus n-au intrat bombardierii astia de aici,oare de ce?:)) @tavi1506 ne luminezi si pe noi dc nu ati intrat pe Rhamus?:))"Grepo top"
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Pai pe rhamus n-au intrat bombardierii astia de aici,oare de ce?:)) @tavi1506 ne luminezi si pe noi dc nu ati intrat pe Rhamus?:))"Grepo top"
De frica, dar o parte au fost prezenti si totusi au laut bataie , numai 24 am numarat eu care au fost prin aliante adverse sons-ului gen invictus , band

1.Bamseadicc
2. Asdphone
3. aeio
4. calaretulsingur
5. Strongholder ( supranumit si Andree Massena )
5. KBOOMMM3
6. malmocta
7. Bufnitzel
8. pixshu
9. soricnicolae
10. Ganea85
11. YceAngel
12. jon.snow.
13. antomih65
14. Turbowash
15. Teipan
16. nikess
17. yobagg
18. val3ntyn10
19. teodracula
20. culeas
21. puricexxL
22. spartacus111
23. coradosan
24. Nosferatus
 
Ultima editare:

Gucci.Stallone

Stie Tot
Concluzia este clara , pot pierde si GREPO TOP daca s-ar fi gasit sa intre 1-2 aliante bune.
Care sunt de top prin acea alianta sunt tavi1506 , mopmop200 , thedaythatnevercomes si adphone , in rest playeri simpli ca in oricare alianta.
Top = ei baga cel mai mult gold
 
Hai la vale catelusule :)))))))))))))))))))))))))))))
smiley-emoticons-baby-taptap.gif
smiley-emoticons-baby-taptap.gif
smiley-emoticons-baby-taptap.gif
smiley-emoticons-baby-taptap.gif
smiley-emoticons-baby-taptap.gif
smiley-emoticons-baby-taptap.gif
smiley-emoticons-baby-taptap.gif
smiley-emoticons-baby-taptap.gif
smiley-emoticons-baby-taptap.gif
smiley-emoticons-baby-taptap.gif


1648983669547.png
 
Sus