lume noua cu viteza 3

  • Autor subiect DeletedUser14351
  • Data de început

DeletedUser14351

Guest
Urmatoarea lume care o deschideti, deschideti-o cu toate vitezele 3..
 

DeletedUser

Guest
Aceasta nu decidem noi, dar ar fi bine sa fie mai rapide deoarece e mai comod sa jucam
 

DeletedUser

Guest
Eu propun sa va bage direct in viteza 4. Sa alergati ca coiotii .Si brusc sa bage in marsarier :D
 

DeletedUser14381

Guest
intai sa o deschida,:-/ k atrecut ceva timp de la ultima lume
 

DeletedUser

Guest
E mai bine sa va bage cutie de viteze. Ca la DACIE . Aia mai batrani merg la relantiu si astia mai tineri o tureaza direct intr-a 5 a ....hahaha
 

DeletedUser3433

Guest
viteza 4? huh? nu sunteti normali ... 3 ii indeajuns.
 

DeletedUser

Guest
rubb, imi place ideea lu gicu...asa ca tare imi doresc o lume care are pana la roti, claxoane in loc de far, lanterna in loc de schimbator, si logic, 5 viteze...cate una pt fiecare doaga lipsa...a cui?? cui ii lipsesc? nu stiu, poate lui basescu...stiti ca joaca si el grepo?
Dap. vinde dracu tot ce inseamna birema si usoara...joaca numai cu booti...
 

DeletedUser3433

Guest
Mult mai bine, sa se faca un server cu viteza 10, si sa se numeasca Meteor .. ca tot a trecut meteoritul pe langa noi acum cateva zile
 

DeletedUser

Guest
Mult mai bine, sa se faca un server cu viteza 10, si sa se numeasca Meteor .. ca tot a trecut meteoritul pe langa noi acum cateva zile

apropos de meteor...imi zicea rubb, si am ras cu lacrimi de clovn, cand a trecut meteoru ala a lasat peste rubb inspiratie si a scris povestea aia de la concurs...cica acum asteapta o eclipsa sa scrie un roman...hahahahaha
 

DeletedUser3433

Guest
sa ne rugam sa nu treaca vreun asteroid, sa faca vreun best-seller
 

DeletedUser

Guest
Lumea ideala:
Viteza constructie:4
Viteza deplasare:4
Cucerirea:6 ore
Fara moral
Fara bonus de noapte
Jucatorul cucerit sa nu mai primeasca mesaj la final ca a pierdut orasul.
Te duci pana la magazin sa-ti iei tigari, te intalnesti cu vecinu bei si 2-3 beri la crasma ca omul si cand te intorci acasa te apuca transpiratiile cautand orasul lipsa. Atunci sa vezi distractie, pentru o lume ca asta as face rate in banca sa torn aurul cu galeata.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13037

Guest
Lumea asta ''ideala'' a ta nu va fi implementata in veci. Ceea ce vrei tu este de fapt o lume pentru maniaci: cucerirea dureaza mult prea putin, viteza de joc prea mare. Dupa tine pe lumea asta ar trebui sa stai 24/24 pe grepolis si asta nu e bine. Grepolisul e doar un joc, iar jocurile le joci din placere si ca sa te distrezi, sa nu uiti asta ;).
 

DeletedUser9358

Guest
Lumea ideala:
Viteza constructie:4
Viteza deplasare:4
Cucerirea:6 ore
Fara moral
Fara bonus de noapte
Jucatorul cucerit sa nu mai primeasca mesaj la final ca a pierdut orasul.
Te duci pana la magazin sa-ti iei tigari, te intalnesti cu vecinu bei si 2-3 beri la crasma ca omul si cand te intorci acasa te apuca transpiratiile cautand orasul lipsa. Atunci sa vezi distractie, pentru o lume ca asta as face rate in banca sa torn aurul cu galeata.

ar trebui sa-ti cumperi un creier cu rate de la banca ;)
 

DeletedUser

Guest
daca vreti viteza, aveti serverul beta :D
si viteza si fara bonus si gold gratis ;)
 

DeletedUser

Guest
si fara revolta*

http://beta.grepolis.com/invite-134...itation_mac=a7ff1ff7&ref=player_invite_linkrl

Daca vrea sa intre cineva
ckajscggscw4s2u60.gif
 

DeletedUser5215

Guest
si daca tot veni vorba,cand se mai deschide o lume noua?
 

DeletedUser

Guest
Nu stim o data exacta, dar cam peste o luna ar cam fi timpul pentru o noua lume ;)
 

DeletedUser13482

Guest
mai bine sa se deschida 2 lumi :)
una cu viteza 4, durata cucerire 4-6 ore, limita de membri in alianta de vreo 200-300 membri, pentru...'angajatii' grepolis, si una mai lenta, la viteza 2, durata cuceririi 10-12 ore, limita de membri in alianta 20-30 membri, pentru jucatori mai 'prosti' care nu stiu sa foloseasca scripturi si altele...fara sa fie prinsi
 

DeletedUser

Guest
eu as zice una cu viteza 1, ca de mult nu a mai fost una, asa ca pentru mosnegi :D
 
Sus