Lucica Plangaciosu

Anubis.K

Stie Tot
Lucica hai vino si plange aici :))))))))))
Vino si spune oful slabanule :))))))))))) nici actiune nu sti sa faci, ai castigat o lume la intamplare si acuma denigrezi lumea care stie sa joace mai bine ca tine.
ce face comunismul din oameni :)))) @lucianmirk
 

*cosminiq98

Membru activ
:))) mai ratatule. voi nu sunteti in stare sa faceti o actiune pe mine, care joc singur. Cum sa vii sa spui de altii ca nu stiu sa faca o actiune? :)))
Pure Energy, marea alianta de pe Riznia care contra unui jucator cu 13 orase nu e in stare sa bage o nava si a apelat acum la minimale si catapulte :)))
 

Anubis.K

Stie Tot
:))) mai ratatule. voi nu sunteti in stare sa faceti o actiune pe mine, care joc singur. Cum sa vii sa spui de altii ca nu stiu sa faca o actiune? :)))
Pure Energy, marea alianta de pe Riznia care contra unui jucator cu 13 orase nu e in stare sa bage o nava si a apelat acum la minimale si catapulte :)))

nu am timp de printese cu audi rosu si gleznele goale xD
Tu esti cea mai mica problema , dute pe paros si fa valuri poate mai reusesti si tu sa ridici norma :p
 

Anubis.K

Stie Tot
:))) mai ratatule. voi nu sunteti in stare sa faceti o actiune pe mine, care joc singur. Cum sa vii sa spui de altii ca nu stiu sa faca o actiune? :)))
Pure Energy, marea alianta de pe Riznia care contra unui jucator cu 13 orase nu e in stare sa bage o nava si a apelat acum la minimale si catapulte :)))

joci singur ? :)))))
Taci si mananca catapultele, fantoma te faci ;) tratament special numa pentru si tine:rolleyes:
 

DeletedUser15009

Guest
Pai joaca virginu asta cu templieri, si pe aici se da smardoi ca sta intre noi fara niciun ajutor.
Du-te si te ingroapa profesorescule
Sa iti spun cum facea pe Delphi si pronabil inca face ?

olegii baga nave iar el baga usoare sa fure punctele colegilor ^_^
 

Anubis.K

Stie Tot
Pe mine ma impresioneaza si ma scarbeste curajul lui sa zica asa ceva:))))
pai asta ar trebui demolat non-stop pana nu mai pune mana pe joc xD
 

DeletedUser15377

Guest
A iesit , copilașul plangacios la vorbe .... pai asediul de astazi ce atii facut mă :))) Trăncănii pe acii degeaba .... nu esti in stare sa bagi o nava si te razii de altii OMG , UMBLATII CU MARSEVII DATII MESAJE LA JUCATORII NOSTRII SA VINĂ LA VOII SI VA MAI DATII SI IN SPECTACOL ... IN LOCUL VOSTRU TACEA-M DIN GURA.... DOAR GURA E DE VOII HAI SPOR LA JOC ! :eek::cool:o_O:oops::rolleyes:
 

Anubis.K

Stie Tot
A iesit , copilașul plangacios la vorbe .... pai asediul de astazi ce atii facut mă :))) Trăncănii pe acii degeaba .... nu esti in stare sa bagi o nava si te razii de altii OMG , UMBLATII CU MARSEVII DATII MESAJE LA JUCATORII NOSTRII SA VINĂ LA VOII SI VA MAI DATII SI IN SPECTACOL ... IN LOCUL VOSTRU TACEA-M DIN GURA.... DOAR GURA E DE VOII HAI SPOR LA JOC ! :eek::cool:o_O:oops::rolleyes:

tu cine esti ? :)))))))))))))
a da ala care o luat nava si avea posibilitatea sa o sparga :)))))
daca iti arat statistica te duci si te ingropi :)))))))
 

DeletedUser15377

Guest
tu cine esti ? :)))))))))))))
a da ala care o luat nava si avea posibilitatea sa o sparga :)))))
daca iti arat statistica te duci si te ingropi :)))))))
:))))) Pai ce sa zic 100k puncte pentru orasul acela ... si ce sa zic cu sageata langa mine .. 10 minute nava atacuri 4523423 sprijin imd .. cu sageata puteti si voi :)) In locul tau a-si tace .. forța Pute Enegy :)))
 

Anubis.K

Stie Tot
:))))) Pai ce sa zic 100k puncte pentru orasul acela ... si ce sa zic cu sageata langa mine .. 10 minute nava atacuri 4523423 sprijin imd .. cu sageata puteti si voi :)) In locul tau a-si tace .. forța Pute Enegy :)))

Esti atata de bun ca de fiecare data cand bagi simturile te milogesti la colegi tai sa te mai ridice si pe tine cineva la defenderi:)))))))))))))))))))))
O sa fi amintit ca cel mai mare ciorditor din istorie xD
 

DeletedUser15377

Guest
Esti atata de bun ca de fiecare data cand bagi simturile te milogesti la colegi tai sa te mai ridice si pe tine cineva la defenderi:)))))))))))))))))))))
O sa fi amintit ca cel mai mare ciorditor din istorie xD
:))))) Si tu ca cel mai vorbitor om de la puscaria grepolis :))) Doar vorba in rest 0 :)))
 

DeletedUser15377

Guest
Oricine castiga nu e foarte important , Mai sunt si alte lumi tu vorbestii de rizinia dar pe paros esti sugaciu :)) faci si tu puncte cu 2 3 jucatorii si te dai mare filozof iesi din alianta si pui sa te atace colegii ... despre ce vb nu te vad pe graniță nu aud nimic de tine :)) vezi sa nu o ei la buci de minunii :)))
 

Anubis.K

Stie Tot
Oricine castiga nu e foarte important , Mai sunt si alte lumi tu vorbestii de rizinia dar pe paros esti sugaciu :)) faci si tu puncte cu 2 3 jucatorii si te dai mare filozof iesi din alianta si pui sa te atace colegii ... despre ce vb nu te vad pe graniță nu aud nimic de tine :)) vezi sa nu o ei la buci de minunii :)))

mai degraba tu nu existi pe granita acolo :))))
 

DeletedUser15377

Guest
ce să facii mă tinere , aia e stiții sa vanatii doar inactivi dormeze si 8 sagetii :)) In rest ce să stiții si voi alt ceva nimic :)) dormeze si inactivii si cand vedetii ca nu mai avetii bagatii colegii la interne sa luatii orasele :)) Ha Ha Ha FORȚA PUTE ENERGY :)))
 

Anubis.K

Stie Tot
ce să facii mă tinere , aia e stiții sa vanatii doar inactivi dormeze si 8 sagetii :)) In rest ce să stiții si voi alt ceva nimic :)) dormeze si inactivii si cand vedetii ca nu mai avetii bagatii colegii la interne sa luatii orasele :)) Ha Ha Ha FORȚA PUTE ENERGY :)))

Plangi linistit cu lucica :))))))))))))))))))))))))))))))))
 
Sus