Lista Cladiri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Nu stiu exact daca a mai fost postat.
Atunci cand intrai la senat, si apasai click pe "+" iti apareau doua coloane in care iti aparea ce cladiri mai poti construii. Acum, dupa ce am construit "Oracolul", imi apare doar o coloana. Ce se intampla? :|
Sper ca am fost destul de explicit :|
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu poti construi decat una din cele 4 cladiri intr-un oras :)
 

DeletedUser

Guest
Nu stiu exact daca a mai fost postat.
Atunci cand intrai la senat, si apasai click pe "+" iti apareau doua coloane in care iti aparea ce cladiri mai poti construii. Acum, dupa ce am construit "Oracolul", imi apare doar o coloana. Ce se intampla? :|
Sper ca am fost destul de explicit :|

Iti recomand sa scoti print-screen-ul cat mai curand, sau sa-l inlocuiesti cu unul in care sa "cenzurezi" nivelurile cladirilor, resursele, locuitorii si nr de favoruri.
Spre binele tau, ca altfel vede toata lumea cum stai cu polisul.
 

DeletedUser

Guest
Ms norbit.

@Candy: Din fericire, nick-ul de pe forum, nu e acelasi cu cel din joc :)). A fost candva, insa la contul acela am renuntat. Si nici de problema locului in clasament nu se pune problema. Poza e facuta de aseara, de atunci am mai crescut :p
 

DeletedUser

Guest
Iti recomand sa scoti print-screen-ul cat mai curand, sau sa-l inlocuiesti cu unul in care sa "cenzurezi" nivelurile cladirilor, resursele, locuitorii si nr de favoruri.
Spre binele tau, ca altfel vede toata lumea cum stai cu polisul.

este exact informatia pe care, cei care doresc sa faca noi cuceriri, o cauta
 

DeletedUser

Guest
XsiDEEE.. Iti recomand si eu sa scoti print-ul.. Sunt suficiente informatii in acel print si pentru a te gasi ;) (chiar daca ti-ai schimbat numele orasului)...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus