Lambda Spam !!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6401

Guest
Bineinteles ca m-am uitat. Am vazut si ca joci doar pe Lambda.
 

DeletedUser

Guest
oricum momentan doar pe lambda voi juca pana o sa capat experienta in acest joc intresant.oricum cand joci orice joc de strategie trebuie si sa gandesti ce si cum vei face nu doar sa ai o armata si totul dezvoltat.
 

DeletedUser

Guest
Spammul e sanatos si nu contine B-uri ? (B-uri = Banuri) Vreau sa stiu , ca eu sunt la dieta :-O
 

DeletedUser5208

Guest
Buna ziua , doar ce m-am apucat de lume , vreun sfat?:) in ce directie s-o iau , cine's cei mai buni ca sa vorbesc urat cu ei ..cine's cei mai nubi ca sa ma bucur de compania lor ?
 

DeletedUser

Guest
oriunde te-ai duce ai nimerit in mijlocul razboiului pe lume! asa ca ce sa iti spun bafta ca o sa ai nevoie sa rezisti mai mult de o luna!
 

DeletedUser5208

Guest
Propun sa stau ...am un motiv interesant pentru care m-am apucat:)) asa ca atat cat va fi nevoie..voi sta aici! ampicat in 66 ...si deja stiu in ce familie vreau sa intru..doar ca nu ma primesc.....inca!
 

DeletedUser5208

Guest
daca te referi la mine...da...si am un motiv mai bun ca niciodata sa pierd vremea p'aici:D
 

DeletedUser5815

Guest
evident ca la tine .... intri pe geam, la o adica, daca usa s-a trantit :p

am vazut ca de data asta ai (re)venit si cu cont pe joc, cu tot =))
 

DeletedUser5208

Guest
da' cum..joc de vreo 4-5 ori..nu-mi iau degetele de pe functia "Solicitare resurse" :)) sunt tatal lor...si asta am sa fac toata noaptea...am un scop!si am un razboi de purtat aici..si presimt ca o sa fiu al dracului de motivat sa castig!
 

DeletedUser

Guest
Daca vrei actiune, am pregatite atacuri si nu am ce face cu ele... poate te scot din plictiseala :))))))
Salutare.
Esti la noi ? :D
 

DeletedUser5208

Guest
Salutare...pe lambda sunt si eu...da' am alianta mea ...Tetris Team! sunt mandru :)) am si protectie inca vreo 4 zile..ieri am facut contu'..si nu m-a scos nimeni din casa si de pe grepolis...si cam asa am sa o tin o perioada luuuuunga:)


Dupa 4 zile..trimite-le pe M66 si eu le fac dodge:)) macar sa nu te plictisesti.
 

DeletedUser5208

Guest
e ok, spuneam ca daca voi spamati pe Lambda , inseamna ca o faceti invizibil..pentru ca eu nu vad nimic!
 

DeletedUser

Guest
nu prea este activitate pe forumul asta, cu atat mai putin pe lambda! :p
 

DeletedUser5208

Guest
pai asta observ si eu , care-i motivu' ?:)

In joc nu se vorbeste , aici nu se vorbeste...unde se vorbeste?:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus