Lambda Spam !!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
degeaba sti tot daca nu sti sa joci:p
sunt jucator vechi, inainte sa vina bazaconia asta cu versiunea 2.0 ... acuma mai nou nu stiu ce sa mai facut. stiu doar cum a fost inainte.
cred k mai bine te-ai ocupa de lumile pe care joci(asta daca joci,din cate vad iti place spamul,nu cred ca mai ai timp si de joc):p
nu mai joc eu grepolis... m-am plictisit de el...acelasi joc cotidian: faci alea la maxim, faci x armata, iei 3 medali, faci festivale pana se imbat unitatile, cuceresti, bla bla bla...nu mai e nimica interesant dupa parerea mea...
 

DeletedUser5815

Guest
nu mai e nimica interesant dupa parerea mea...
bun, e opinia ta, ti-o respectam
acum, intrebarea e urmatoarea: daca nu mai e nimic interesant pe grepolis, pe-aici, pe forum ce mai cauti? nu cred ca-s doua entitati total diferite... forumul nu e unul doar asa, de socializare, ci e legat in cea mai mare parte de joc si jucatorii lui ... deci? :)
 

DeletedUser

Guest
bun, e opinia ta, ti-o respectam
acum, intrebarea e urmatoarea: daca nu mai e nimic interesant pe grepolis, pe-aici, pe forum ce mai cauti? nu cred ca-s doua entitati total diferite... forumul nu e unul doar asa, de socializare, ci e legat in cea mai mare parte de joc si jucatorii lui ... deci? :)
Am ramas fidel forumului deoarece... umm... stai sa gasesc un raspuns :D
 

DeletedUser7851

Guest
Pina la definitivarea noului regulament al forumului orice topic de spam/discutii libere/cafenele/etc se inchide
Orice incercare de a deschide un nou topic se sanctioneaza cu ban
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus