Lag infernal

DeletedUser

Guest
Astazi pe la ora 15:20 am intrat pe server(lumea omega),si am constatat ca am un lag enorm.Deci am lagul atat de mare incat imi ia 2 min sa scriu un mesaj sau sa intru in senat...Nu stiu de ce pentru ca pana astazi imi mergea perfect jocul..
P.S:Jos si alte jocuri de la InnoGames si nu am nici o problema. Multumesc,pentru atentie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Acelasi lucru il patesc si pe tau,psi si omega...azi mi-am luat nava pt ca nu am putut reactiona la timp!?
Ce se intampla?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Lagul poate fi de 2 feluri: Dai o "Comandă" , apeși pe un buton iar mesajul de notificare sau deschiderea unei noi ferestre se face cu un delay , cu o întârziere. Al doilea "tip" de lag e cel de fps , să înțeleg că scrii ceva iar literele apar după câteva secunde , asta e de la tine din PC. Închide progrămelele gen Winamp , VLC , BitTorrent , Steam ,Skype , cele ce ocupă mult RAM sau îți folosesc procesorul la capacitate maximă.

De asemenea și browserul care îl folosești poate fi problema, dacă îți face la fel , schimbă browserul , testează :).

Baftă!
 

DeletedUser

Guest
Jocul asta chiar se poate juca,pt ca nu merge.Ma gandeam eu ca e un joc prea frumos ca sa se poata juca.

- - - Actualizat - - -

Cand se deschide jocul ? maine sau poimaine ?
 

DeletedUser11625

Guest
nu te poti conecta pe nici o lume..nici Athens nici alta lume...server down
probabil lucreaza/actualizeaza echipa innogames la ceva
 

Rareshhh

Membru activ
Cred ca e o conspiratie ceva, nici mie nu-mi merge si exact acum mi-a expirat protectia :))

Illuminati confirmed
flat,550x550,075,f.u1.jpg
 

DeletedUser14424

Guest
Dar pe telefon, pe Omega mă pot conecta. Momentan sunt pe telefon conectat.
 

DeletedUser11625

Guest
pe telefon sunt si eu conectat dar la PC este din browser...se va rezolva cat de curand
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7851

Guest
Staful tehnic a luat la cunostinta problema aparuta si lucreaza in acest moment la remedierea acesteia
 

DeletedUser12699

Guest
au spart hackeri serverul ? :))
nu de alta dar pierd loialitatea degeaba ..

cate 500 monede de aur la fiecare pt treaba asta
 

DeletedUser14424

Guest
pe Omega m-am putut conecta :) de la 20:00 sunt conectat pe Omega și merge normal.
 
Sus