La un pahar de vorba cu

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
=))
Domnule Bula/dyucy, cine poate rezolva acest exercitiu, e un geniu!

Te rog cat se poate de frumos si foarte elegant sa nu imi mai pronunti numele pt ca ma simt jignit. Numele meu este pronuntat doar de savanti si de femei. Cum tu nu faci parte din niciuna dintre categorii,am sa te rog politicos sa nu te mai adresezi persoanei mele . I-ati majordomul si vocifereaza cu el intre 4 ochi. Sa nu te auda nici ceilalti.
 

DeletedUser4006

Guest
Te rog cat se poate de frumos si foarte elegant sa nu imi mai pronunti numele pt ca ma simt jignit. Numele meu este pronuntat doar de savanti si de femei. Cum tu nu faci parte din niciuna dintre categorii,am sa te rog politicos sa nu te mai adresezi persoanei mele . I-ati majordomul si vocifereaza cu el intre 4 ochi. Sa nu te auda nici ceilalti.
Sir Bula aveti vreo problema? Draga Sir Bula, eu-s un SPAMER LENGENDAR! CUM INDRAZNESTE SA TE ADRESEZI TU ASA LUI MOA?SIr Bula, m-ati suparat! Sir Bula, eu-s un savant, al SPAMULUI! Sir Bula, imi place sa va zic "Sir Bula" ! Sir Bula, daca vrei, ma fac fata, si savant. Am sa ma fac...
"Alberta Einsteina" :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
O blonda voia sa-si cumpere o pereche de pantofi de crocodil, mergea din magazin in magazin ca sa gaseasca cel mai bun pret. Preturile erau, insa, exorbitant de mari:
- Deci, nu negociati nimic la pantofii astia?
- Ne pare rau domnita, astea-s preturile, nu avem ce face.
- OOOFFF, pai la banii astia ma duc, imi cumpar o pusca si ma duc sa impusc un crocodil si-mi fac rost de pantofi gratis!!!
- N-aveti decat, domnisoara!
Blonda isi ia pusca si pleaca la vanatoare.
Vanzatorul, in drum spre casa, trece pe langa o mlastina unde o vede pe blonda. In fata ei apare un crocodil de vreo 6 metri, blonda cu sange rece, il impusca, si-l tareste pe un damb unde mai erau intinsi vreo 7 crocodili.
Il ia de picioare, il suceste si cu un racnet de deznadejde:
- LA NAIBAAA !!!!!!!!! Si asta-i descult?! :D:D:D
 

DeletedUser4006

Guest
O blonda voia sa-si cumpere o pereche de pantofi de crocodil, mergea din magazin in magazin ca sa gaseasca cel mai bun pret. Preturile erau, insa, exorbitant de mari:
- Deci, nu negociati nimic la pantofii astia?
- Ne pare rau domnita, astea-s preturile, nu avem ce face.
- OOOFFF, pai la banii astia ma duc, imi cumpar o pusca si ma duc sa impusc un crocodil si-mi fac rost de pantofi gratis!!!
- N-aveti decat, domnisoara!
Blonda isi ia pusca si pleaca la vanatoare.
Vanzatorul, in drum spre casa, trece pe langa o mlastina unde o vede pe blonda. In fata ei apare un crocodil de vreo 6 metri, blonda cu sange rece, il impusca, si-l tareste pe un damb unde mai erau intinsi vreo 7 crocodili.
Il ia de picioare, il suceste si cu un racnet de deznadejde:
- LA NAIBAAA !!!!!!!!! Si asta-i descult?! :D:D:D
1. Nu e sectiunea pentru Bancuri
2. MI-AI FURAT NUMELE!!!!!!!!!!! :supermad:
3. ...
 

DeletedUser

Guest
Sir Bula aveti vreo problema? Draga Sir Bula, eu-s un SPAMER LENGENDAR! CUM INDRAZNESTE SA TE ADRESEZI TU ASA LUI MOA?SIr Bula, m-ati suparat! Sir Bula, eu-s un savant, al SPAMULUI! Sir Bula, imi place sa va zic "Sir Bula" ! Sir Bula, daca vrei, ma fac fata, si savant. Am sa ma fac...
"Alberta Einsteina" :rolleyes:

Asa valetule,asa sa mi te adresezi de azi inainte. Cu apelativul SIR . Sa vada toata lumea cum se poarta un dialog intre UN DOMN DIN INALTA SOCIETATE SI VALETUL SAU ..... hahaha
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus