La o Cafea pe Achilles

  • Autor subiect DeletedUser6067
  • Data de început

DeletedUser6067

Guest
La o cafea pe Achilles


coffee_mug_picture.jpg
Acest topic isi propune sa aduca in fata dumneavoastra jucatori care sa ne impartaseasca macar putin din experienta lor de joc si nu numai. Fiecare lume, fiecare jucator are o poveste a sa. Impreuna as dori sa realizam un portret a celor 14 lumi, al povestilor care o inconjoara.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6312

Guest
:)))Crezi ca doar jucatorii de pe Alpha au intrat pe lumea Achilles? :D
 

DeletedUser5815

Guest
foarte frumos, da' ce treaba are Alpha cu Achilles?
asta una la mana

doi la mana, nu crezi ca e cam devreme pentru portrete si povesti cand lumea abia s-a deschis? ... adica n-am trecut nici de "cuvant inainte" si pana la "deznodamant" mai sunt o gramada de paini de mancat :D
 

DeletedUser6502

Guest
Te-a cuprins nostalgia vremurilor trecute de pe Alpha,te inteleg ca iti doresti sa dapeni amintiri da nui asta locul potrivit,aici se discuta chestii importante,de oameni mari.
 

DeletedUser

Guest
aaa.... bbbbb....aaaaa...........................(multe puncte puncte) ce sa povestesti aici cand inca nici nu a inceput actiunea adevarata?

iti spun eu .. intri dai solicitari si astepti cu inima in dinti sa nu vina vrunu sa te atace sau astepti cu inima la gura sa prinzi in orasu la vrunu ceva trupe sa faci si tu puncte .. pana se va realiza ceva asa ceva se intampla :)
 

DeletedUser6067

Guest
aaa.... bbbbb....aaaaa...........................(multe puncte puncte) ce sa povestesti aici cand inca nici nu a inceput actiunea adevarata?

iti spun eu .. intri dai solicitari si astepti cu inima in dinti sa nu vina vrunu sa te atace sau astepti cu inima la gura sa prinzi in orasu la vrunu ceva trupe sa faci si tu puncte .. pana se va realiza ceva asa ceva se intampla :)

pff da nam voie sa povestesc: )) ?
 

DeletedUser

Guest
pai go ahead domnu profesor vrem sa auzim o frumoasa povestioara ce si cum? sau tot eu tre sa dau startul?:) sa stii ca ma cam pricep la a povesti :D
 

DeletedUser

Guest
nea o tin pe a mea ca e cea mai pomopasa pana la sf nu ai vrea sa auzi pe cnv care a fost acuzat ca acuza cand eu doar postam niste pareri pe forum :)))
 

DeletedUser6067

Guest
sall all,
bine vam regasit pe toti,
mam intors dupa vacanta,
ce mai ziceti?
ce mai faceti?
 

DeletedUser

Guest
Este destul de scumpa pentru vremurile astea :).
Mai ales daca vrei daia cu frisca..
 

DeletedUser

Guest
url

cine bea o cafea...virtuala...cu mine?'neata buna tuturor.
 
Sus