La Grande Armee

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest

Alianta: La Grande Armee :D

Coordonate: Principala activitate este pe M65/M55.

Detalii:
Alianta a fost fondata la data de 08.01.2013, dupa cum bine se observa in mai putin de o luna de zile am ajuns in Top 10 la primele aliante de pe server avand un punctaj de peste 200k puncte.
Avem membrii activi, ferme, sistem de securitate avansat, spionaj si contra-spionaj.
Scopul nostru este sa ajungem prima alianta de pe server, pe Marea 65 deja dominam imprejurimile.
Activitatea este pe primul loc in alianta noastre, cu cat suntem mai activi cu atat vom ajunge tot mai sus.


Anunt:

Alianta "La Grande Armee" este in cautare de noi membrii activi, seriosi si independenti.
Daca te aflii pe Marea 55 sau Marea 65 si ai peste 3000 de puncte, te asteptam cu drag.

Persoane de contact:

Napoleon.
iulian mafia
kokorul99
 

DeletedUser

Guest
persoanele de contact sunt niste incepatori....detalile si anuntu sunt plagiate de la o aly de pe kappa....pf pf ce alianta eu nu as sta in ea in locu celor care sunt:))...Mi-am zis parerea...
O zi cat mai buna...
 

DeletedUser

Guest
Ce plagiat ma copile? Unde am plagiat ca nici nu m-am uitat la alte postari ca ii prea stufos forumul. SI tu de unde stii ca sunt incepatori aceste persoane de contact? Hai ia viteza...
 

DeletedUser

Guest
Napoleon adica vrei sa fii si tu un fel de Neoptolem :D ,Catalineeeeeeeeeeee vezi ca ai un fan,l-ai platit sa-ti duca cariera mai departe sau sa ti-o sfarseasca mai repede :D
 

DeletedUser6553

Guest
Lasati omul sa se distreze sa-si adune oameni sa lege prietenii,interveniti voi repede ,"legendele".
Se aseamana cateva vocale,eu consider c-as avea mai multe in comun din punct de vedere fonetic cu unul care-si zice "Napolitana" plus ca din punct de vedere cronologic sunt cu cel putin o mie de ani inainte.

Mihaita tu parca protestai fata de forumul extern sau nu erai tu, era domnu.zamfira?:D
pI.eS: David is the best!
:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Lasati omul sa se distreze sa-si adune oameni sa lege prietenii,interveniti voi repede ,"legendele".
Se aseamana cateva vocale,eu consider c-as avea mai multe in comun din punct de vedere fonetic cu unul care-si zice "Napolitana" plus ca din punct de vedere cronologic sunt cu cel putin o mie de ani inainte.

Mihaita tu parca protestai fata de forumul extern sau nu erai tu, era domnu.zamfira?:D
pI.eS: David is the best!
:D
Sa inteleg ciudat...purcelusu nu e domnu.zamfira?
 

DeletedUser

Guest
Cataline, napolitana bre? :))
Eu zic ca adevaratul clasament e la inamici invinsi, iar LGA e abia pe 20 la atacatori. Cand ajungeti macar pe 10, dati-ne un beep cu numar ascuns.
 

DeletedUser6553

Guest
E zamfira.
Totodata ,e secret sa nu afle david,n-am vrea sa copieze si nick-ul asta:D.


Salutari Silviu!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ma ia spune-ti la admini sa se intereseze pe ce server am jucat, n-am jucat doar pe Epsilon si pe Hyperborea, n-am avut ce sa copiez pe careva de pe alte servere, nici nu va cunosc, nu stiu ce tot vreti. In fine...

- - - Updated - - -

Napoleon adica vrei sa fii si tu un fel de Neoptolem ,Catalineeeeeeeeeeee vezi ca ai un fan,l-ai platit sa-ti duca cariera mai departe sau sa ti-o sfarseasca mai repede

Vreau sa fiu mata dar nu reusesc, sunt prea destept.

- - - Updated - - -

Vezi domnu zamfira im da dreptate)napoleon esti un plagiator daca 2 legende zic!

Nu stiu ce legende sunteti voi, eu nu am auzit de nici unul din voi...nu vad pe cine am copiat daca nici macar nu va cunosc, nu stiu pe ce sv jucati, nu ma intereseaza cine sunteti, care ii problema? Ti se pare ca numele Neoptolem cu numele Napoleon seamana chiar asa bine? Din cate stiu eu sunt 2 entitati diferite din toate punctele de vedere mai ales cronologic...hai sa incheiem ca nu vreau sa vb urat degeaba. Adios
 

DeletedUser

Guest
Topicul poate fi inchis cer un moderator sa il treaca la arhiva...
Multumesc!
 

DeletedUser

Guest
Napoleon nu mai are rost ca avem alt topic de lost legion la grande arme pasta il inchidem...
 

DeletedUser

Guest
Napoleon nu mai are rost ca avem alt topic de lost legion la grande arme pasta il inchidem...
Stiu, eram ironic la postarea de mai sus. Nu imi convine faptul ca ne-a inchis cafeaneaua, era o chestie frumoasa + topic-ul cu News este un adevarat loc de spam in comparatie cu ce am creeat eu!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus