Just do it.

DeletedUser

Guest
Buna,am deschis acest topic pentru ca vreau sa vad parerile tuturor despre JUST DO IT. " chiar si ale argonautilor " dar in limita bunului simt
 

DeletedUser

Guest
Si ce ai vrea tu, stimate domn, sa auzi? Laude? Injurii?Sunteti o alianta oarecare, care se mentine bine, avand membrii buni.
Punct!
 

DeletedUser

Guest
O comunitate de prieteni,jucatori care stiu ce inseamna sa joci in echipa.
 

DeletedUser578

Guest
Buna,am deschis acest topic pentru ca vreau sa vad parerile tuturor despre JUST DO IT. " chiar si ale argonautilor " dar in limita bunului simt

Buna....parerea mea este ca astia habar n-au de capul lor. De JDI vorbesc. Nu stiu sa se organizeze, nu se ajuta intre ei....vai de capul lor. Daca as bea cafea dimineata(beau ness...) as putea sa jur ca in zatul din ceasca se intrevede un viitor sumbru pentru astia: vor fi condamnati sa fie primii pe Beta. Grea povara....:)
 

DeletedUser

Guest
Buna....parerea mea este ca astia habar n-au de capul lor. De JDI vorbesc. Nu stiu sa se organizeze, nu se ajuta intre ei....vai de capul lor. Daca as bea cafea dimineata(beau ness...) as putea sa jur ca in zatul din ceasca se intrevede un viitor sumbru pentru astia: vor fi condamnati sa fie primii pe Beta. Grea povara....:)
Exact! Si eu tot asta am vrut sa zic, doar ca invers...:rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser3972

Guest
nu joc pe beta,si nu stiu bine lucrurile de acolo.dar clasamentul spune tot.nu mai criticati atat.Daca ar fi noob-i cu ziceti,nu ar fi avut rezultatele obtinute.Toate vorbele rele sunt doar din pura invidie.

***************
Respect JDI,si conducerea lor(de pe beta,gamma,eta).
 

DeletedUser

Guest
nu joc pe beta,si nu stiu bine lucrurile de acolo.dar clasamentul spune tot.nu mai criticati atat.Daca ar fi noob-i cu ziceti,nu ar fi avut rezultatele obtinute.Toate vorbele rele sunt doar din pura invidie.

***************
Respect JDI,si conducerea lor(de pe beta,gamma,eta).

Mnoh, unde dai si unde crapa?!
A spus cineva , ceva , cum ca alianta JDI nu este buna? Sau ca ar fi noob-i?
Nu prea cred. Te-ai trezit tu inteligent sa te apuci de judecat si de vorbit aiurea. Ai facut si tu un caca maca pe Eta cu numele de JDI si repede crezi ca esti purtatorul de cuvant al lor.
De acuma, nu mai posta tot ce visezi noaptea. Salutari!:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
nu joc pe beta,si nu stiu bine lucrurile de acolo.dar clasamentul spune tot.nu mai criticati atat.Daca ar fi noob-i cu ziceti,nu ar fi avut rezultatele obtinute.Toate vorbele rele sunt doar din pura invidie.

***************
Respect JDI,si conducerea lor(de pe beta,gamma,eta).

Cum ai spus nu esti pe beta asa ca nu inteleg dc te bagi inseama. Daca ai fi pe beta si ai sti stilul lor de joc iai cunoaste in viata reala nu tiasi critica mesajul dar asa mai bine dute pe Eta unde ai spus ca joci.
 

DeletedUser

Guest
Phoenix

JUST DO IT ! Nu mai exista..acum exista -PHOENIX- :)...mai bine am vorbi acum de pheonix...si de unirea lor cu argonauti:).:eek:
 

DeletedUser

Guest
da .. uitate si tu cand a fost facut acest topic ..

Argonauţii + JDI. = -PHOENIX- ..
 

DeletedUser

Guest
dn zamfira ... urat din partea ta ai plecat din argo sa faci just do it. care erau contra argo .. dar problema este ca prin tot ce faci dovedesti o lipsa uriasa de caracter. pentru ce ai facut imi pare rau ca am fost in just do it.
 
Sus