Jucatorii care...........?????????? -- Alegerea intre jucator si admini/moderator

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Jucatorii care detin si functii administrative sa renunte la joc sau la functiile pe care le detin de;[moderatori,admini........]
 

DeletedUser

Guest
Pai nici un admin/moderator nu joaca pe lumea pe care administreaza/modereaza (chiar daca cel de-al doilea caz nu are nici o legatura cu jocul in-game). :) S-a mai raspuns la asta.

P.S. Ti s-a mutat topicul...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ok insa dc sa joace admini din cate stiu eu nu au voie sa joace regulamentu celor din germania nu da voie ca unu din cei care detin o functie de conducere nu au drept de joc
 

DeletedUser

Guest
Pai exact.. Nu ai voie sa joci pe lumea administrata. Pe celelalte lumi pot juca linistiti fiindca nu au acces la nici un tool.
 

DeletedUser

Guest
poti..........

Poti sa demonstrezi ce spui.???????????? Si nu mai umblati cu amenintari daca sinteti curati ca apa apa sfintita......!!!!!!!!!!!!!:confused::confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
Pai e cam invers.. Poti sa demonstrezi ca ceea ce spun nu e adevarat...? Si poti demonstra ca acuzele tale sunt adevarate?

Ba mai mult, adminii (nu moderatorii) de pe grepolis nu prea sunt in clasamente ca jucatori mari... Moderatorii nici nu stiu adresa tool-urilor :))
Ba eu am si fost mutat la margine.

Si am sa te rog sa ai grija la formularea propozitiilor.. Daca tu ameninti, nu vorbi la persoana a doua plural :).. Ca noi nu am amenintat pana acum pe nimeni :) (sau revin la intrebarea "Poti demonstra ca acuzele tale sunt adevarate?" cu privire la amenintarile noastre)
 

DeletedUser

Guest
Dar nu vrea nimeni sa asculte, nici sa se dea de gol cu faptele pe care le fac,ex;un jucator este atacat de un alt jucator inexistent in joc,cum poti explica asa ceva,si daca ai singe in instalatie si te intereseaza ati dau mai multe detali si nume de moderator.......etc........????????????

Nu mai zice nimeni nimic ati amutit cu totii,cei cu musca pe caciula[moderatorii]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Dar nu vrea nimeni sa asculte, nici sa se dea de gol cu faptele pe care le fac,ex;un jucator este atacat de un alt jucator inexistent in joc,cum poti explica asa ceva,si daca ai singe in instalatie si te intereseaza ati dau mai multe detali si nume de moderator.......etc........????????????

Demonstreaza... Ideea era chiar sa demonstrezi din prima.. (Banuiesc ca ai si trimis tichet pe tema asta... nu?)

Si te rog, pentru ultima oara sa iti masori cuvintele...

P.S. Cum eu sunt capabil sa astept mai mult de 2 minute pentru un raspuns.. Ai si tu putina rabdare te rog...
 

DeletedUser

Guest
Am trimis mai multe tikete..........

Am trimis mai multe tikete la vremea respectiva si mi sa bagat pumnul in gura si a trebuit sa ma las pagubas ca am fost banat de moderatorul care ma si atacat cu jucatorul inexistent de care spuneam mai inainte,si am incercat sa cer lamuriri de la alti si toti se fac ca ploua si am mai fost atacat si de jucatori din alianta moderatorului pe care l-am intrebat daca aste posibil....
 

DeletedUser

Guest
Ok, ok... dar.. dovezile de care vorbeai? Degeaba imi raspunzi la intrebarea din subcontext.. daca nu-mi raspunzi la cea contextuala..

P.S. Ai primit avertisment de la Alandala pentru postul acesta:

[Quote = Lindstrom Oy ; 17874 ] [ url = http://img143.imageshack.us/i/sawiv8...070070do0.jpg/ ] [ IMG] http://img143.imageshack.us/img143/5...0070070do0.jpg [ / IMG] [ / [ URL] / quote ]

Ai mincat ceva stricat si te doare burta rau rau de tot,sa nu ...........pe tine.

Avertismentul e foarte meritat si nu are nici o legatura cu jocul, deci te rog sa menti subiectul si sa nu incerci a ne pune greselile tale, noua in carca...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Jucator inexistent ? Asta... de unde ai mai scos-o ? Poate ca omul s-a lasat intre timp de joc... i s-o fi sters contul...
 

DeletedUser

Guest
eu nu prea cred ce spune ....bine ca nu au trecut fantome prin orasul tausi ti-au furat resurse si ti-au omorat soldatii.......daca chiar ii crezi asa de mincinosi pe moderatori si admini......si zici ca ai fost atacata de un player-fantoma,atunci mai bine dute la OTV si povestestele lor......daca adminii si moderatorii sunt mincinosi....
 

DeletedUser

Guest
Nu este vorba de alandala.......

Alandala este o draguta.Da am avut o discutie cu ea pe aceasta tema dar nu ma multumit raspunsul ei,cu toate ca a incercat sa im-i arate o posibilitate de fraudare a jocului,nu ma convins cu teoria ei.
 

DeletedUser

Guest
Eu zic ca a fost atacat de cineva care si-a dat stergere cont, si cred ca domnul de fata care acuza in stanga si-n dreapta, nu e prea activ, iar cand a intrat el si a vazut raportul, jucatorului care-l atacase i se stersese deja contul.
Alta data eu zic sa fii mai activ si nu o sa mai ai impresia ca "te bate harta" ;)
 

DeletedUser

Guest
@stefanyka:

Ok..

1. Inca astept dovezile alea..

2. Am sa te rog sa-mi trimiti mesajele in care spui ca ti-a aratat o posibilitate de fraudare a jocului... Si asta e in sine o acuza...

Urmatorul raspuns al tau poate fi la subiect? Sau ne pierdem timpul?
 

DeletedUser

Guest
Alandala m-ia raspuns.......

Alandala mia raspuns an mare ce a spus si anonimus........
 

DeletedUser

Guest
Stefanyka... Ai facut urmatoarele afirmatii:

Poti sa demonstrezi ce spui.???????????? Si nu mai umblati cu amenintari daca sinteti curati ca apa apa sfintita......!!!!!!!!!!!!!:confused::confused::confused:

Dar nu vrea nimeni sa asculte, nici sa se dea de gol cu faptele pe care le fac,ex;un jucator este atacat de un alt jucator inexistent in joc,cum poti explica asa ceva,si daca ai singe in instalatie si te intereseaza ati dau mai multe detali si nume de moderator.......etc........????????????

Nu mai zice nimeni nimic ati amutit cu totii,cei cu musca pe caciula[moderatorii]


Astept dovezile cu pricina...

Si ai mai facut urmatoarea afirmatie:


Am trimis mai multe tikete la vremea respectiva si mi sa bagat pumnul in gura si a trebuit sa ma las pagubas ca am fost banat de moderatorul care ma si atacat cu jucatorul inexistent de care spuneam mai inainte,si am incercat sa cer lamuriri de la alti si toti se fac ca ploua si am mai fost atacat si de jucatori din alianta moderatorului pe care l-am intrebat daca aste posibil....

Acum, tot tu ne spui ca te bagase lumea in seama.. :confused:
 

DeletedUser

Guest
Antimplarea despre..............

Antimplarea despre care tot vorbesc si [anonimus] isi permite sa vorbeasca si nu stie ca la aceea data eram banat[data expirarii banului 20-06 2010] atacul a fost pe data de 17-06-2010 ora 00'25 de catre jucatorul MICHAEL[WUDAN]-NEW HISTORY [AN TIMP CE ERAM BANAT] admin de serviciu la acea data XBLAANDY.
 

DeletedUser

Guest
erai banat si in joc sau doar pe forum?
iar in timpul in care esti banat pe joc nu poti fi atacat de nimeni , ca am si eu cateva ferme in jurul meu care au ban si nu le pot usura de reurse.
Si totusi acum spui numele WUDAN , dar in posturile anterioare, ai spus jucator inexistent (fantoma) , acum cum de are si un nume?
Te rog incearca sa te concentrezi pe ceea ce spui, pt ca ..cel putin eu, incep sa pierd firul discutie.
Eu am incercat sa-ti spun cea mai posibila varianta pt ceea ce ai spus in acel post ca ai patit.

Ai editat peste mine (banuiesc ca nu a fost intentionat): Am sa te rog sa te abti din a da raspunsuri de care nu esti sigur. Banul poate fi pe atacabil sau nu, in functie de greseala comisa.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Pai, atacul a fost dat de catre un jucator?

Pai atunci nu ai fost atacat de catre un sat parasit...?
Si ce importanta are daca erai banat sau nu? Poti fi atacat in timp ce esti banat ..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus