jucator cu mai multe orasse

  • Autor subiect DeletedUser13140
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13140

Guest
Ok este normal ca un jucator care dimineata de 27.09 se aiba un oras cu 2200 de puncte iar seara sa aiba 5 orase ? Vedeti va rog cum lea luat pe celelante 4 . Jucatorul se numeste Melangaster .
 

DeletedUser7851

Guest
Daca ai suspiciuni ca un jucator nu respecta regulamentul, te rog sa faci tichet. Aici este un forum pentru discutii, nu se verifica corectitudinea jucatorilor. Totusi, daca aduci asemenea acuzatii poti sa argumentezi/probezi afirmatia ta? De unde ai aceasta informatie?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13140

Guest
[report]8f743b85d65f47ecab447a19613b9a58[/report] nu este normal . Spunemi te rog cum fac un tichet ms mult
 

DeletedUser13140

Guest
ok am gresit cu data era 26.09 nu mai conteaza am facut tichet cat despre toata povestea asta este de ras daca si la jocuri am inceput sa furam :)) chiar ca am ajuns de tot rasu
 

DeletedUser

Guest
Imi pare rau dar alti jucatori triseaza fiindca tu nu esti atent la ce se intampla in joc? Eu nu spun ca e sau nu nevinovat, insa orasele nu sunt cucerite in aceeasi zi, cum spui tu.. Ia zi-mi acum nu ar fi frumos sa iti ceri scuze pentru o astfel de atitudine?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13140

Guest
Ba da asa este frumos si normal .
In urma raspunsului primit la tichetul facut, care a fost dat tot de tine am incredere in verificarile facute si ca urmare imi cer scuze ;) .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus