Jigniri

DeletedUser

Guest
Salut daca cineva imi zice in mesaje bai nesimtitule,nu ai demnitate,nesimtitule ce esti etc.

Se considera jignire si il pot raporta?

Sincer sa fiu e un tip care se da mare pe lumea Heraklion ca are prieteni mari etc si ca ma face pe mine praf si tot felul de chestii..

Ma dejanjeaza vocabularul lui..
 

DeletedUser

Guest
Lam raportat..
Voi primii raspuns sau cum fac ca sa aflu ce sanctiune a primit?

- - - Actualizat - - -

Ce sanctiune credeti ca va primi in acest caz?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14391

Guest
sanctiunile nu se comunica decat jucatorilor in cauza - folositi raportare mesaj si nu trimiteti poze sau copy - paste
 

db22urs

Membru activ
Salut daca cineva imi zice in mesaje bai nesimtitule,nu ai demnitate,nesimtitule ce esti etc.

Se considera jignire si il pot raporta?

Sincer sa fiu e un tip care se da mare pe lumea Heraklion ca are prieteni mari etc si ca ma face pe mine praf si tot felul de chestii..

Ma dejanjeaza vocabularul lui..

de ce nu-i blochezi mesajele daca nu vrei sa-i auzi vocabularul?
 

DeletedUser

Guest
nu mă obligă nimeni să fac așa ceva,dar pentru o clarificare a situației,voi posta mai jos toate mesajele schimbate cu jucătorul Specter S,lăsând la latitudinea voastră să concluziona-ți care dintre noi a declanșat scânteia și care se "umfla în pene" cu "relațiile",alianțele ș.a.m.d...Îmi însușesc vinovăția ultimei postări,dar nu se poate să nu "dai pe dinafară" când un copil căruia i te-ai adresat politicos,salutând-ul la început și la final de mesaj,să se adreseze cu "mă" și "bă" și să te ironizeze scoțând în evidență "frumusețea","puterea", infinita " măreție" a alianței sale și ale partenerilor de pacte--care parteneri,nici nu îi acordă prea mult credit--.Din păcate sunt pline mesageriile de postările unor specimene de acest gen că ajungi să crezi că participi la lupte între bande de golănași și nu la un joc de strategie...

pact...
cătreSpecter S
IVOAR pe 10.06.16 la ora 18:33
salut,punem de un PNA?Noi am înființat alianța pentru a reuni câțiva jucători care chiar vor să se distreze...ideea a fost să avem 2 jucători buni pe câte o insulă care să se descurce singuri...în rest,plajă pe litoralul insulei,băutură iarbă-ptr. pășunat,of course-și din când în când mai dăm câte o luptă așa,să nu uităm ptr. ce intrăm pe Grepo... ideea e că uneori ne mai intersectăm cu câte un jucător de la voi,sau care a intrat la voi după câteva atacuri primite...și aș vrea să știu pe ce picior dansăm,nu de alta,far ne-am putea călca pe picioare...dă-mi un PM cu un răspuns,oricare ar fi el...o zi bună!
showquote
Specter S pe 10.06.16 la ora 18:37
Ce pna sa facem mă noi cu voi? :))

Noi facem fuziune cu singuraticii acum..

O parte de la noi se duc intro academie care inca nu exista sivin aici cei msi buni de la ei si restul de la ei se duc in academie..

Eventual mai deschidem o academie..

Va invitam acolo..
showquote
IVOAR pe 10.06.16 la ora 18:42
ai avut impresia că mă interesează așa ceva?..iar cu "mă" vorbești cu taică-tu' dacă îți permite,sau te crezi la colțul blocului,spărgând semințe?
showquote
Specter S pe 10.06.16 la ora 18:44
Bă intr-o saptamana nu mai apareti pe mapa..

Te-a crescut maicata sub fusta?

Asa vorbesc barbatii intre ei..
showquote
IVOAR pe 10.06.16 la ora 18:47
tu ești bărbat?pffffff...
showquote
Specter S pe 10.06.16 la ora 18:48
Dar tu esti?

Fugi mă de aici..

Nu stii cu cine te pui.
showquote
IVOAR pe 10.06.16 la ora 19:07
pfffff,pe toți puțoii ăștia cu muci la nas și care se dau duri în spatele unui nick,proferând fraze scabroase,v-aș aduna pe toți în snop și v-aș bate cu nuiaua la călcâie,poate așa învățați și voi ce este smerenia...consideri că meriți să mă ocup serios de tine?O fac,să nu crezi că nu te pot "dibui"...
showquote
Specter S pe 10.06.16 la ora 19:18
Te pot raporta pentru ca jignesti..

Dar nu o fac din mila.

Esti demn de mila si tocmai tiai pus o gramada de aliante in cap,.
showquote
pe 10.06.16 la ora 19:27
Am pus o vorba buna pentru tine..

Cu zidul de level 5 nu faci nimic..

Nici cu aia 200 de sabieri 160 de arcasi cateva manticore si 30 de bireme..

Daca vorbeai frumos nu se intampla asta..
showquote
IVOAR pe 10.06.16 la ora 19:56
sictir,căcăcios mic,orice ai face,dau de tine,doar să-ți arăt ce căcat de bărbat ești...
și aici,sătul de "discuția" cu individul,am dat blocking--deci eu,nu el,așa cum afirma în postarea de pe Forumul Grepo--
Dacă personajul consideră că am trunchiat sau denaturat mesajele,îl invit să posteze el "adevărul"lui,dar să rețină că orice moderator știe ,sau poate afla ușor cine și cât minte!Mulțumesc pentru că m-ați suportat 2 minute.IVOAR
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9563

Guest
E bine ca ai pus toata discutia.Trebuia blocat de cind a inceput sa se umfle in pene.Mare jucator cu un singur oras.Cica fac fuziune cu Singuraticii (cica trec Singuraticii la ei).Ce gluma.Sint multi din astia in acest joc.Daca va avea loc acea fuziune, vor trece ei la Singuratici si nu invers.Bine ca nu sint in zona unde XXXX,Bones si Deathrow activeaza, ca dispareau de mult de pe harta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
așa este ...sunt mulți playeri de bun simț care evită să intre chiar și pe forumurile alianțelor,pentru că ,oricât ar părea unora că e greșit, le repugnă asemenea discuții și preferă să le evite...iar șmecherașii ăștia de 2 lei proliferează...
 

DeletedUser9563

Guest
E optimist omul cu faza asta de fuziune "ei la noi".Dupa cum vad eu va fi o fuziune "voi la noi".
 
Sus