Jertfa

DeletedUser

Guest
Bine,deci stiti de jertfa normala eu as propune sa facem si alt tip de jertfa,cum ar fi daca ai cazarma de lv mai amre decat 10 poti pune soldati tai sa se lupte intre ei dand favoruri mai mari la zei distrandui!!!Moare doar un singur soldat dar locuitori se sperie si le scade motivatie si uni fug din sat 1-2!!!Puterea zeilor in concluzie creste!!!PRO si Contra!Motivati!!!:cool:
 

DeletedUser

Guest
contra...dupa cum vad multi incearca sa faca jocul cat mai real posibil ...dar astfel jocul ar fi mult mai greu!primul jucator nici nu are 2 sate si voi vreti sa faceti si jertfe si alte minuni...hai sa jucam jocul mai mult,sa vedem cum e si dupa poate facem cate ceva

parerea mea
 

DeletedUser

Guest
Contra

Fara suparare dar eu cred ca este o prostie , bine poate creste pterea zeilor dar sa zicem ca scade moralul ceea ce nu e bine.
 

DeletedUser

Guest
poti pune soldati tai sa se lupte intre ei dand favoruri mai mari la zei distrandui!!!Moare doar un singur soldat dar locuitori se sperie si le scade motivatie si uni fug din sat 1-2!!!Puterea zeilor in concluzie creste!!!


Dragă puiule, lipsa ta de posibilităţi e suficientă ca să mă dea gata. De exemplu, posibilitatea de a scrie în limba română. Când încerc să citesc ce scrii, primul gând e să mă arunc de la etajul 9 (nouă) sau măcar de la alt etaj. Al doilea, să mă reped la baie să vomit. Noroc că stau la casă şi tot noroc că nu joc decât stând pe budă.
Când vei avea nave de colonizare, eu îmi voi trimite trupele aiurea ca să-mi iei satele. Mi-e teamă de cei ca tine. :eek: Ai fi capabil să-ţi cafteşti surioara mai mică numai ca să-i dovedeşti tăticului ce tare eşti.

Eh. Ok, gata cu gluma acidă. Un joc e implementat după ce nişte tipi îl probează şi au impresia că e ok. Ei nu sunt decât nişte tipi, dar fii sigur că sunt tipi care nu fac prea mare brânză decât să se priceapă mult mai bine decât noi la jocuri. Părerile noastre sunt ok pentru ei dar îi ajutăm dacă respectivele păreri sunt şi pertinente. În privinţa asta, Bloody-Fox are perfectă dreptate. Hai să nu mai elucubrăm şi să încercăm mai întâi să jucăm ceea ce ni s-a propus şi, din păcate, am acceptat. :cool:
 

DeletedUser

Guest
sunt contra!!!

dam ii mai bn ca sa facem un loc pe fiecare insula unde oricine are voie sasi trimita un soldat pentru lupte!!!
va fi ca la coliseum dar orikare oras va putea participa in diferenta de lv cazarmei!!!
ce spuneti deacord cu mn???
 

DeletedUser

Guest
contra

dam ii mai bn ca sa facem un loc pe fiecare insula unde oricine are voie sasi trimita un soldat pentru lupte!!!
va fi ca la coliseum dar orikare oras va putea participa in diferenta de lv cazarmei!!!
ce spuneti deacord cu mn???

la fel ce am zis si la jertfa ...gandestete ca daca ar fi cum zici tu fiecare jucator ar trimite cel mai bun soldat pt ca el are multe puncte...dar cei cu 600 puncte ce o sa faca???nu o sa mai trimita ,deoarece acel soldat al jucatorului cu multe puncte este mai bun...
 

DeletedUser

Guest
1 locx primeste 200 resurse
2 loc primeste 150 resurse
3 loc primeste 100 resurse
iar cei ce n-au intrat in aceste 3 locuri vprimesc50 resurse!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
100% contra

acum ideea e si mai rea:

1)50 de resurse e foarte putin(nici macar un luptator cu spada....il pierzi degeaba)
2)e acelasi lucru...jucatorii buni o sa castige
 

DeletedUser

Guest
chiar si 200 de resurse e foarte foarte purtin....eu unul nu as trimite absolut nimic
 

DeletedUser

Guest
O idee buna Rober2ban cu jertfa..dar nu sa se bata soldatzii tai sa se bata 1 de al tau cu altu un inamic si cine castiga ii se da putere mai mare de la zei..sau cum sp eu zic ca e mai bn asa 1Vs1 dar inamici :);)
 
Sus