Jane Doe

  • Autor subiect DeletedUser47
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser47

Guest
Nu ştiu câţi dintre voi îşi mai amintesc de Jane Doe, dar cu siguranţă primi jucători şi membri ai acestui joc şi forum îşi aduc aminte de un fost moderator al forumului grepolis cu nikul Jane Doe. Din nefericire ea nu mai este acum alături de noi. Citez de pe forumul triburile:

din pacate revin doar sa va aduc o veste trista .din pacate inca o jucatoare triburile ne-a parasit pentru a se alatura eternitatii.
j@ne doe fie ca gandurile noatre bune sa te insoteasca oriunde ai fii.

Este vorba despre aceiaşi Jane Doe întrucât coincid atât avatarul cât şi semnătura.

Citez semnătura ei

Nu-i cer iertare lui Dumnezeu. Nu cer iertare nimanui. Ma iert eu insami… Sper ca există un iad şi pentru cei buni


Am postat pentru că mulţi de pe acest forum se înţelegeau foarte bine cu ea....


Odihneascăse în pace.
 

DeletedUser

Guest
Iti confirm eu,despre ea e vorba,ca o cunosteam foarte bine.

Vestea asta m-a socat,nu ma asteptam la una ca asta...chiar asteptam telefonu ei cand se intoarce in romania sanatoasa,da n-am mai apucat...

Dumnezeu s-o odihneasca in pace.
 

DeletedUser

Guest
Dumnezeu s-o odihneasca in pace.. :(

E trist de cate ori se stinge un suflet tanar.

Condoleante familiei si prietenilor apropiati.
 

DeletedUser

Guest
Nu ştiu câţi dintre voi îşi mai amintesc de Jane Doe, dar cu siguranţă primi jucători şi membri ai acestui joc şi forum îşi aduc aminte de un fost moderator al forumului grepolis cu nikul Jane Doe. Din nefericire ea nu mai este acum alături de noi. Citez de pe forumul triburile:



Este vorba despre aceiaşi Jane Doe întrucât coincid atât avatarul cât şi semnătura.

Citez semnătura ei

Am postat pentru că mulţi de pe acest forum se înţelegeau foarte bine cu ea....


Odihneascăse în pace.

Tare, anunti ca a murit o persona pentru ca pe un alt forum a fost anuntata moartea cuiva cu acelasi nick si avatar....
puteai macar sa nu mentionezi asta si doar sa ne spui cum ca a murit o persona pe care o cunosti si o cunoastem, dar tu ai anuntat ca a murit un nick!!!
Necrologul Alandalei sper sa sune diferit...
Condoleante celor care au pierdut-o pe Jane Doe.
 

DeletedUser4006

Guest
Din cate aud, e foarte trist :( Sper ca Dumnezeu sa o odihneasca in pace. Nu-mi place sa aud despre moarte. :rolleyes:
 

DeletedUser4080

Guest
Pacat,pe gamma juca foarte bine si era printre primii jucatori din lume:(

Dumnezeu sa o odihneasca in pace!
 

DeletedUser

Guest
voi va tineti de glume????nu nu nu..Iulia trebuia sa vina acasa sanatoasa..eu asa stiam
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus