Iubirea........

  • Autor subiect DeletedUser7851
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7851

Guest
Am revenit
Multumesc tuturor participantilor
Sunt deschisa la sugestiile voastre referitoare la acest gen de concurs.
Las acest topic deschis pana maine

Castigatorii ii anunt imediat.
 

DeletedUser14424

Guest
Un concurs foarte bine organizat. Ar fi bine un astfel de concurs o dată pe lună.
 

DeletedUser13037

Guest
De acord cu Forbidden. Plus ca mi-au placut intrebarile. In tot cu tema indragostitilor si nu v-ati referit doar la mitologie cum banuiesc ca toti credeau (eu cel putin asa ma gandeam :))) ).
In concluzie mi-ar place sa fie astfel de concursuri organizate cat mai des ca ne mai luptam si noi cu neuronii :D
 

DeletedUser14424

Guest
Mda, și eu am crezut că vor fi întrebări relaționate cu Grepolis.
 

DeletedUser13037

Guest
Uite ca nu a fost chiar asa. Oricum mie mi s-a parut amuzant si o experienta placuta.
Nu pot sa spun decat FELICITARI STAFF-ULUI :).
 

DeletedUser13037

Guest
Ai dreptate. De aceea zic ca a fost o surpriza placuta :D. Sa tot fie asemenea concursuri, chiar sunt faine si ne mai dezvoltam si noi intelectul :)))
 

DeletedUser7851

Guest
Multumesc in numele echipei pentru aprecieri. Multumesc in special colegului Baran care a facut documentarea si m-a salvat cand a picat net-ul.

Data viitoare voi pune intrebarile din 5 in 5 minute pentru a da tuturor sanse sa dea refresh la pagina. Recunosc ca si mie mi-a fost greu sa urmaresc evolutia concursului.
Situatia finala a castigatorilor o veti gasi in topicul special: Castigatori concursuri.
Incepand de maine dimineata puteti depune tichete pentru revendicarea premiilor
Multumesc inca odata pentru intelegerea acordata.
 

DeletedUser7851

Guest
Imediat ce-mi fac putin timp o sa pun si link
Multumesc pentru intelegere
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus