intrebare

  • Autor subiect DeletedUser8994
  • Data de început

DeletedUser8994

Guest
Salutare, pt cucerirea unui oras fantoma, trebuie sa astept atat cat pt un oras normal sau ajunge doar sa ajunga nava acolo si distrugand armata preia orasul?
 

DeletedUser2467

Guest
Salutare, pt cucerirea unui oras fantoma, trebuie sa astept atat cat pt un oras normal sau ajunge doar sa ajunga nava acolo si distrugand armata preia orasul?

1)pentru a cuceri un oras fantoma este nevoie de a "curata" orasul de trupe
2)pentru ambele sisteme de lupta folosite cucerire/revolta nu mai este nevoie de a da revolta(sistemul nou) sau de sprijini orasul(sistemul vechi) ci pur si simplu trimiti nava iar odata ajunsa orasul este instant cucerit.
 

DeletedUser

Guest
Nu mai stiu exact cum e pe sistemul de revolta,dar cred ca aici ai dreptate,orasul va fi luat instant...dar in legatura cu sistemul vechi de cucerire eu stiu ca orasul nu e cucerit instant...trebuie sa astepti sa se termine cucerirea ,timp in care orasul poate fi atacat sau sprijinit...
 

DeletedUser

Guest
Salutare, pt cucerirea unui oras fantoma, trebuie sa astept atat cat pt un oras normal sau ajunge doar sa ajunga nava acolo si distrugand armata preia orasul?
Pe sistemul vechi de cucerire nu conteaza ca este fantoma sau nu tot la fel dureaza cucerirea iar pe sistemul nou(revolta) odata ajunsa nava in orasul fantoma este cucerit si nu mai trebuie sa astepti.
 

DeletedUser

Guest
oua!!!!!

nici o medalie ..nimic....intreb si eu? pe moderator normal! sau a primit cineva ceva?
 
Sus