Intrebare !

  • Autor subiect Al-Capone..
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Ok. Imediat.

- - - Actualizat - - -

Nu merge... exact la fel ca prima data . Suna alarma de la aplicatia cea noua. La cea care am instalat-o acum nu merge. M-am deconectat dupa si dupa pc , crezand ca asa poate merge , dar nu merge..

Oricum , va multumesc pt. timpul acordat :)!

- - - Actualizat - - -

Doamne , ce aplicatie ciudata
smiley_emoticons_irre.gif
. Tocmai ce mi sa terminat ceva din acd. de cercetat si a sunat , dar de ce nu suna alarma ?
 

DeletedUser

Guest
poate trebuia sa setazi ce sa iti sune.I-a intrat pe grepolis de pe telefon dupaia la setarile grepolisului (de pe telefon) si ai acolo sunet (parca) dai volumul la maxim apoi trebuie sa apara ceva notificari sunet intri acolo si alegi ce trebuie sa iti sunet cand primesti sprijin etc.:D
Apoi intri la setarile telefonul la tonuri de apel-apoi ton notificari alegi melodia si dai ok si ar trebui sa iti mearga.:)

- - - Actualizat - - -

si inca ceva sa ai aplicatia aceasta ca sa faci pasi care ti-am zis eu
https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.innogames.grepolis&hl=ro
 

DeletedUser

Guest
Pai si cand se termina cladirea sau ceva de cercetat de ce suna ?
 

DeletedUser

Guest
Pai si cand se termina cladirea sau ceva de cercetat de ce suna ?
ii suna deoarece il ai setat sa sune cand se termina constructile sau poate si cand primesti sprijin.Fain cu am zis intri pe grepolis la telefon apoi setari si apoi cautir tu acolo ori notificari trebuie sa scrie ori sunet si alegi cand trebuie sa sune si unde
 

DeletedUser

Guest
am si eu o intrebare.
De ce imi cere 600 de puncte de batalie pentru prima parada....am dat inceput nou si imi cere 600 decat 300 cum ar fi normal
 

DeletedUser

Guest
Punctele din agora se PASTREAZA tontea , bai tontea , pentru ce print ?! cand dai inceput nou iti pastreaza punctele :)
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser10318

Guest
Punctele din agora se PASTREAZA tontea , bai tontea , pentru ce print ?! cand dai inceput nou iti pastreaza punctele :)
smiley_emoticons_irre.gif

Zice ca ii cere 600 PB pentru parada in loc de 300 cat ar trebui
smiley_emoticons_winken4.gif
nu ca are 600
smiley_emoticons_smilenew.gif

Nu ai citit bine!


Si din cate stiu eu, nu toate punctele sa pastreaza, ci in functie de cate orase ai avut inainte de restart, dar e posibil sa ma insel
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7774

Guest
Punctele din agora se PASTREAZA tontea , bai tontea , pentru ce print ?! cand dai inceput nou iti pastreaza punctele :)
smiley_emoticons_irre.gif
punctele de batalie se pastreaza doar daca iti sunt cucerite toate orasele ,daca dai inceput nou le pierzi
 

DeletedUser10318

Guest
Care isi da restart? sa spargem mitul
smiley_emoticons_lol.gif

Dar sa aibe peste 3 orase!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14334

Guest
Daca pierd orasul, navele care sunt trimise de pe el si n-au ajuns la destinatie se pierd ?
 

DeletedUser14334

Guest
Daca pierd orasul, navele care sunt trimise de pe el si n-au ajuns la destinatie se pierd ?
 

DeletedUser7210

Guest
Daca ai cultura 20,30...1000

-cand dai inceput nou punctele de batali se pastreaza insa cultura o sa fie lev 3

-cand pierzi toate orasele (inclusiv ultimul) cultura o sa fie tot lev 3

P.s nu vb din auzite sau din amintiri :)
 

DeletedUser

Guest
am dat inceput nou,acum, pe ultima lume ,inainte de asta aveam 2 orase ,cultura pentru 5 orase mi s-a cucerit un oras , dupa care am dat inceput nou.....cand am inceput din nou aveam aceleasi puncte de atacator,aparator si batalie...insa la cultura aveam doar de 3 orase.
 
Sus