Intrebare intrebatoare...

  • Autor subiect DeletedUser15181
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15181

Guest
BUG sau Cum se face ca daca cineva iti sparge tot terestrul la cucerire, dar nu iti sparge nimic naval, nava de colonizare se intoarce singura, fara sa o retragi tu la orasul din care a plecat?

cecum.jpg

cecum.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ca sa reziste nava, are nevoie si de sprinin terestru, si naval, aici niste zburatoare ( nu ai nevoie de barci) au spart apararea terestra, prin urmare nava s-a intors acasa, ca nu mai putea cuceri.
 

DeletedUser14520

Guest
va rog sa va mai uitati odata la raport inainte de a raspunde...nava aia nu avea cum sa se intoarca..voi adminii ne credeti prosti..si aruncati repede cu o vrajeala si credeti ca ati scapat

- - - Actualizat - - -

PS: sa puna cineva un raport sa arate si adminilor ce se intampla cand primesti atac cu mitice dupa nava si iti rupe tot terestrul
 

ciclin

Stie Tot
A fost un echilbru intre trupele aparatoare si cele atacatoare ....cele atacatoare... cu noroc ,moral si facilitati (cercetari , prenium) nu au mai avut suficienta putere sa distruga si nava... daca era 1 manticora in plus rupea nava ..

Insa nava neavand terestru , macar 1 soldat ....s-a reintors...
 

DeletedUser

Guest
Nu este nici un BUG si nici alta conceptie imaginara de-a voastra . Daca nava nu are macar o unitate terestra nava s-a reintors
 

nicol 10

Stie Tot
nu ai incredere in admini andreea dar nici in noi? iti spun eu care am patit-o, am gresit simularea si am pierdut tot terestrul, nava s-a reintors in oras!
 

DeletedUser7210

Guest
va rog sa va mai uitati odata la raport inainte de a raspunde...nava aia nu avea cum sa se intoarca..voi adminii ne credeti prosti..si aruncati repede cu o vrajeala si credeti ca ati scapat

- - - Actualizat - - -

PS: sa puna cineva un raport sa arate si adminilor ce se intampla cand primesti atac cu mitice dupa nava si iti rupe tot terestrul

Poate ca unii dintre voi meritati sa fiti considerati asa:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15181

Guest
Ok, multumesc de raspuns, puteti inchide topicul.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus