Intrebare intrabatoare!

  • Autor subiect DeletedUser6873
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6873

Guest
Deci, intrebarea este simpla si concisa :


Daca eu pe serverul de teste "Lumea Eroilor" am 2/3 orase si mai explicit am 0 puncte de batalie (o yeah) , cu toate ca am rupt armata atacand, am 0 puncte de batalie!

Si deci revenim la intrebarea pe care vreau sa vi-o adresez :

Pot cuceri alte orase in conditiile de mai sus expuse?

____________________________

Si mai precis :





______________________________


Va rog insistent ca cei care suntem pe langa subiect, sa nu postati doar ca sa va aflati in treaba sau ca sa faceti si D-voastra posturi pe forum pentru a premi rank - ul urmator pe forum!


Si imi cer scuze pentru greseala facuta in numele topicului "intrabatoare" = "intrebatoare" ! Daca un Moderator ar avea buna vointa de a Edita numele topicul , i transmit mii de multumiri!

O seara buna!

 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Deci, intrebarea este simpla si concisa :


Daca eu pe serverul de teste "Lumea Eroilor" am 2/3 orase si mai explicit am 0 puncte de batalie (o yeah) , cu toate ca am rupt armata atacand, am 0 puncte de batalie!

Si deci revenim la intrebarea pe care vreau sa vi-o adresez :

Pot cuceri alte orase in conditiile de mai sus expuse?

____________________________

Si mai precis :





______________________________


Va rog insistent ca cei care suntem pe langa subiect, sa nu postati doar ca sa va aflati in treaba sau ca sa faceti si D-voastra posturi pe forum pentru a premi rank - ul urmator pe forum!


Si imi cer scuze pentru greseala facuta in numele topicului "intrabatoare" = "intrebatoare" ! Daca un Moderator ar avea buna vointa de a Edita numele topicul , i transmit mii de multumiri!

O seara buna!


Dacă te-ai uitat la punctele de bătălie după ce ai primit raportul, ar fi normal să ţi se afişeze aşa... durează câteva minute până actualizează serverul datele.
 

DeletedUser6873

Guest
Ceea ce spuneam...! Problema este ca au trecut mai mult de 24 de ore si nu s-a actualizat absolut nimic:-s!
 

DeletedUser

Guest
Am sa va rog ca astfel de discutii sa le purtati la ei pe forum. Exista acolo si o sectiune speciala unde pot fi raportate astfel de erori.

Tin sa va reamintesc ca e server de teste tocmai pentru a depista astfel de probleme din timp. :)

O seara placuta in continuare!
 

DeletedUser

Guest
Mario, s-a rezolvat această eroare. Cel puţin la mine mi s-au contorizat punctele de bătălie.
 

DeletedUser6873

Guest
Am observat si eu acest lucru, dar nu mi s-a raspuns la intrebare...!


Am observat jucatori cu 5 orase si 0 puncte de batalie, este chiar asa greu de dat un raspuns? Spuneti-mi macar ca nu stit si gata!:-/




EDIT : Am gasit raspunsul si singur, puteti da "Topic Closed"
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus