Intrebare despre bonusul de noapte

DeletedUser

Guest
Poate nu am inteles eu bine dar bonusul de noapte nu trebuia sa fie activ pentru 6 ore incepand cu ora 23:00 GMT +2 (ora Romaniei) ?
Pun aceasta intrebare pentru ca am observat ca am pierdut intr-un atac trupe ca si cum ar fi fost bonusul de noapte activ, ora cand trupele mele au ajuns in orasul atacat fiiind 22:40 GMT+2 (ora romaniei). Stiu foarte bine ce inseamna procentele de la noroc si moral si am tinut seama de ele.


Daca nu cer prea mult asi dori un raspuns sigur si concret fara ocolisuri si indrumari catre wiki ... am postat aici ca in ultima faza, dupa multe incercari si cautari a unui raspuns.

Intrebari ar mai fi dar nu indraznesc sa le pun pentru ca am vazut ca au mai fost puse si nimeni nu a dat un respuns exact ... ba chiar mai mult , in unele cazuri, s-a raspuns cu "avertizment".

Multumesc anticipat si sper din tot sufletul sa nu interpretati gresit acest topic (postarea mea) ca in alte cazuri (alti useri)!
 

DeletedUser

Guest
Se poate sa nu fie de la bonusul de noapte ,poti posta raportul sa-l vad
 

DeletedUser

Guest
Pe forum nu putem decât să te îndrumăm spre rezolvare. Din ceea ce spui tu, este un bug, dar datul cu părerea nu te va ajuta. De aceea, te rog să depui un ticket și unul din colegii mei te va prelua și va cerceta problema.

Cât despre avertismente, dacă se respectă regulamentul, nimeni nu dă în cap la nimeni.

p.s. Bonusul de noapte este independent de noroc și moral.
 

DeletedUser

Guest
Din pacate nu mai am raportul respectiv ... am cucerit orasul si am sters raportul . Sa zicem ca ar fi si de la simulator care , nu e intotdeauna chiar exact (nu coincide mereu cu realitatea) - asta o poate confirma si cativa colegi din alianta in care sunt.

Pentru mine nu a fost o problema, nu am pierdut cine stie ce - a fost doar o observatie care m-a pus putin pe ganduri. Si, cum la buguri le sta cel mai bine anuntate si rezolvate am sa depun si un tichet.

Multumesc !
 

DeletedUser

Guest
Buna dimineata incerc sa postez si eu si imi cer scuze, dar la comenzile de constructie date apasand pe senat de multe ori nu functioneaza-nu se deschide si dupa mai multe apasari apare comana "cariera de piatra" ceea ce este inoportun de multe ori.
 
Sus