Interviuri

DeletedUser

Guest
erobyx din -PHOENIX-
xray din -PHOENIX-
AlexGoPro din NewLife
zefhi din Argonautii F
 

DeletedUser

Guest
eu revin tocmai miercuri...of stati linistiti ca am facut-o si mai de oaie odata cand am trimis vreo 4 valuri de bierme in atac pe bonus de noapte si usoare sprijin:))
Cat despre interviuri,cam aceiasi mentionati mai sus dar daca se poate si protest:)
 

DeletedUser

Guest
eu revin tocmai miercuri...of stati linistiti ca am facut-o si mai de oaie odata cand am trimis vreo 4 valuri de bierme in atac pe bonus de noapte si usoare sprijin:))
Cat despre interviuri,cam aceiasi mentionati mai sus dar daca se poate si protest:)

Multumesc dar trebuie sa spun nu....cred ca 2 recomandari din alianta noastra e mai mult decat suficient..nu vreau sa se monopolizeze interviurile :)
 

DeletedUser

Guest
jhonny3737 sau chike din ArgonautiiForce
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
urmeaza sa fie postate interviurile cu zefhi si chicke din argonautii force (jhonny3737 a refuzat din lipsa de timp)
si apoi restul propunerilor
 

DeletedUser4201

Guest
daca mai conteaza parerea unui fost jucator :( sunt foarte curios sa vad cum gandeste si cum raspunde zarule1 (daca se ia in calcul si daca accepta si el, e cam discret). a cucerit mult de la noi si imi pare foarte bun la joc. (a nu se intelege ca ceilalti nu sunt). Din New Life ce sa mai aflu ca stiu la majoritatea liderilor si ce au mancat pe 23.05.2007 :)) (mai ales perikol, ziceai ca dai berea aia, te astept la gara deja aproape 2 luni, un semn nu ai dat :p:p )
 

DeletedUser

Guest
ZaRule1 nu ai sanse ...E plecat in vacanta :D .Si da e un jucator foarte bun...
 

DeletedUser

Guest
Se lasa lumea de joc si inca nu am citit un inteviu cu un lider.
 
Sus