Interviuri -propuneri

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Propun chike , Mr Jack , Stupefy , DjPedala , Cp.JackSparrow , tania321 consider acesti jucatori foarte buni.
 

DeletedUser8418

Guest
Propun pe odmm

- - - Updated - - -

Propun pe Stil

- - - Updated - - -

Propun pe -kod-

- - - Updated - - -

Propun pe 1mpact

- - - Updated - - -

Propun pe Norbit
 

DeletedUser

Guest
Membrii echipei Grepolis nu participa la asta decat ca si intervievatori.
 

DeletedUser

Guest
Buna seara jucatori de grepolis -admini ,moderatori..etc.. Singurii si unicii care ar avea ceva de spus in acest interviu-lumea Omicron este geomacelaru sau Felix Drejinsky sau WillyNarciso jucatori carora le-ati blocat conturile si le-ati cucerit din orase.Si toata familia I.A.D ati nedreptatit-o prin actiunile voastre.Numai de fairplay nuati dat dovada!As avea multe sa va zic dar pur si simlu nu meritati !!!Asa va purtati oare si in viata reala?Sa va fie rusine voua.. din cauza unora ca voi lumea Omicron e plina de miselisme.Adminii si moderatorii nu ar trebui sa joace acest joc .Pentru ca fac abuz de putere!!!! http://vvcap.net/db/PcJAko1KiQXhY00VMuoU.png Aveti aici dovada!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser5815

Guest
o singura intrebare am: te-ai interesat la cei indreptatiti, de ce e posibil asa ceva? ai depus vreun tichet, sau ai intrebat macar pe forum, ai cerut vreo explicatie?
ca poate asa aflai ca si in alianta voastra functioneaza vrajile cu trupe peste protectie... si pe inca o gramada de alte lumi

dar asa ne place noua, sa dam intai in cap omului si apoi sa ne intrebam daca am avut dreptate s-o facem...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5359

Guest
o singura intrebare am: te-ai interesat la cei indreptatiti, de ce e posibil asa ceva? ai depus vreun tichet, sau ai intrebat macar pe forum, ai cerut vreo explicatie?
ca poate asa aflai ca si in alianta voastra functioneaza vrajile cu trupe peste protectie... si pe inca o gramada de alte lumi

dar asa ne place noua, sa dam intai in cap omului si apoi sa ne intrebam daca am avut dreptate s-o facem...

nu inteleg dc sunt bagati in seama toti?
unii vorbesc doar de dragul de a vorbi!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus