Interviul Saptamanii

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1411

Guest
Mario 74​


Alexandra: Ai putea sa ne spui cate ceva despre tine, persoana din spatele nickname-ului?
mario 74: Pai...Numele meu este Marius , am 17 ani si locuiesc in Targoviste
Alexandra: 17?
mario 74: Da :)
mario 74: Te gandeai la o varsta mai mare din cauza numelui , e o poveste mai lunga
mario 74: :)
Alexandra: Probabil..
Alexandra: pai..eu am destul timp..sa mi-o povestesti
mario 74: Se incadreaza si asta in acest interviu sau este doar pura curiozitate?
Alexandra: si..si..:D
mario 74: Jocul acesta nu l-am inceput eu , ci tatal meu!
mario 74: Eu acum ceva timp , mai exact acum 2 ani jucam alt joc care apartine de INNO si anume triburile.ro
mario 74: Pana intr-o zi cand mi-am spus "De ce sa nu incerc si eu?" , iar de atunci nu m-am putut lasa de acest joc online , chiar daca am renuntat la contul de pe triburile.ro
mario 74: :)
mario 74: Eu am preluat contul tatalui meu , initial am vrut sa imi fac unul nou
mario 74: El mi-a spus sa jucam amandoi pe el , intre timp a renuntat si am ramas doar eu
mario 74: :D
Alexandra: interesant...
Alexandra: Banuiesc..ca esti inca elev...
Alexandra: clasa a-11-a?

mario 74: Da
Alexandra: La ce liceu?
mario 74: Grup Scolar "Voievodul Mircea" Targoviste
Alexandra: Poti sa amintesti...cateva nume din joc care au fost langa tine si te-au ajutat?
mario 74: Cum am mai spus , la inceput nu eram chiar novice
mario 74: Mai stiam ceva de pe triburile unde jucasem un timp pe serverele speed
mario 74: Insa persoanele care au avut rabdare cu mine si m-au invatat cu ce se "mananca" acest joc au fost "darks" , care a avut bunavointa de-a ma invata sa fac primii pasi
mario 74: TheiLord o alta persoana care ma calauzit(respectele mele) iar cand acesta a renuntat mi-a cedat mie toate orasele sale...Pot spune ca daca nu imi scoatea orasul de sub asediul lui buzz.puya eu nu mai jucam acest joc
mario 74: LordCrowler(Ionut) chiar daca unii il caracterizeaza drept un om fara scrupule , mi-a fost alaturi si chiar de la el am capatat primele drepturi mai importante intr-o alianta , cele de lider
mario 74: Ar mai fi Irip care ma ajutat cu sprijin la inceput si multe alte persoane...
Alexandra: Te consideri un jucator inrait?
mario 74: Inainte da , acum am lasat-o mai moale .... intr-un timp ajunsesem sa mananc in fata monitorului ori sa ma trezesc la 3 dimineata sa resping o nava
mario 74: Ma simt mult mai linistit acum
Alexandra: Esti un veteran al Grepolisului, ce parere ai despre joc?..Care sunt punctele lui tari si slabe?
mario 74: Sincer nu ma consider chiar un veteran ci doar un jucator care poate sa stea deasupra linii de plutire! Jocul per total este "Ok" insa ma deranjeaza erorile care apar in timp
Alexandra: cateva exemple de...avantaje?
mario 74: Daca imi permiti sa fac o mica comparatie cu triburile , la grepolis ador faptul ca daca adversarul nu foloseste vraji pe atac pot sa stiu cu ce ataca
mario 74: Si totodata ma pot pregati mai bine
mario 74: Grafica este excelenta chiar daca apar unele erori
mario 74: Cam asta gasesc pe moment , ar trebui sa stau sa analizez detaliat sa mai gasesc si alte avantaje
Alexandra: Care sunt lumile pe care activezi acum?..si pe care ai mai jucat?
mario 74: Lumile pe care activez in momentul de fata : Achilles / Omicron / Zeta de care se leaga si cele mai bune performante ale mele dar unde am reusit sa imi fac o multime de prieteni
mario 74: Lumile pe care am activat : Lambda / Kappa / Gamma si My unde am reusit sa fac o mare performanta cu colegii din Pufoseniile(respectele mele tuturor)
Alexandra: In Pufosenii am fost si eu
Alexandra: :D

mario 74: Cu ce nume?
Alexandra: Doamna M
mario 74: :)
Alexandra: n-am stat mult...
Alexandra: Ai putea sa faci o comparatie intre toate aceste lumi?
mario 74: Nu , toate au avut un farmec aparte!
Alexandra: Care sunt 5 din cei mai buni jucatori pe care i-ai cunoscut pe lumea zeta?
mario 74: Sunt foarte multi , insa daca ar fi sa fac un mic top : kawacom ,acelasi37 , LordCrowler , neanicu , paradis
Alexandra: : Dezamagiri ai avut?
mario 74: Uneori da , chiar de la persoane pe care le ajutasem in trecut
Alexandra: Pe cine il consideri cel mai redutabil inamic?
mario 74: Sincer? Chiar daca am fost atacat si am pierdut orase nu pot nominaliza pe cineva
mario 74: Pentru ca de cele mai multe ori n-am fost online cand am pierdut orase
Alexandra: Descrie-mi in cateva cuvinte..alianta din care faci parte..
mario 74: Alianta care a dominat lumea Zeta chiar daca n-am terminat noi 4/7 minuni(cel putin pentru mine aceste minuni n-au nici o importanta). Prietenii cu care imi place sa-mi petrec timpul online
Alexandra: Care-i scopul vostru, aici, pe lumea Zeta..ca si grup de prieteni, jucatori?
mario 74: Sa ramanem in piciore pana cand aceasta lume se va inchide .
Alexandra: Exista vreo decizie luata pe lumea zeta, pe care s-o regreti in mod deosebit?
mario 74: Nu...insa cand auzi ca lumea este la cativa pasi de-a se inchide iti vine cu greu sa crezi asa ceva , stiind ca toate porformantele tale vor fi uitate odata cu aceasta lume
Alexandra: dar..poate nu vor fi uitate...
Alexandra: In final,un mesaj pentru cei care joaca pe lumea zeta...daca ai sa transmiti.. te rog s-o faci..

mario 74: Acesta este un joc , insa uni(chiar si eu) uita acest lucru si se lasa dusi de val pana in pragul in care regreta alegerea facuta ! Este un joc si trebuie tratat ca atare!
Alexandra: Si..celor din echipa Grepolis?
mario 74: Continuati sa faceti ceea ce stiti sa faceti mai bine , pana acum ati facut-o excelent :)
Alexandra: Multumesc , Marius..
Alexandra: Suprinzator pentru mine...ai fost un interlocutor extraordinar..la cei 17 ani ai tai...

mario 74: Multumesc si eu
mario 74: Sti cum se spune , aparentele inseala :)
mario 74: O seara buna Alexandra!
Alexandra: De cele mai multe ori!
Alexandra: Mercic la fel, Marius!
 

DeletedUser4310

Guest
:)))mario ce faci tata ai devenit vedeta?:))) uite cum mai iti trece plictiseala !!!
 

DeletedUser2039

Guest
esti mare,daca ai jucat alaturi de kawacom si esti prietenul lui esti un jucator mare,nu mai fi modest...
 

DeletedUser6817

Guest
Felicitari jucatorului Mario, prieten si coleg de alianta..cateodata il mai pun sa imi stearga puntea..dar na...nu din rautate :D
Eu cred ca o personalitate nu este luata in considerare numai dupa puncte sau clasament, ci defapt mai mult dupa caracter/atitudine/ajutorul acordat si fapte. Ceea ce, dupa parerea mea, Mario le indeplineste pe toate..
 

DeletedUser2039

Guest
omicron ? nu joc acolo,dar am jucat alaturi de Costel si mi-a placut tare mult,
 

DeletedUser6873

Guest
omicron ? nu joc acolo,dar am jucat alaturi de Costel si mi-a placut tare mult,

Din ce imi aduc aminte pe costel68 a jucat pe Xi , parca! Pacat ca aici a renuntat inca decat s-a implementat versiunea 2.0
 

DeletedUser6811

Guest
mersi mario pentru aprecieri.
nici eu nu stiu cine este kawacom :D

money e un jucator cu mare caracter. pacat ca n-a venit sa joace pe omicron iar pe xi am renuntat pentru ca nu aveam cu cine juca.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus