Interviu veninosu

DeletedUser

Guest
Interviuri

Cati ani ai si cum te numesti?

Ma cheama Petrut-44 de ani-Baia Mare-judetul Maramures.

De cat timp joc Grepolis la nivel de profesionist?

joc grepolis de aproximativ 2 ani.firma unde am lucrat ca si inginer sef mecanic a falimentat(eram 1200 de salariati),deci eram somer cu acte.baiatul meu (care are 18 ani) mi-a facut acest cont.mi-am pus un nume aiurea(veninosu),dar acuma nu regret.am plecat in spania,am lucrat tractorist 6 luni in Zaragoza,dar in ianuarie anul trecut si firma din spania a falimentat,asa ca m-am intors acasa.in februarie 2011 am vazut un anunt in ziar pe un post de director la o firma,m-am inscris la concurs si de atunci lucrez aici,insa nu imi place deloc.as vrea sa-mi deschid o afacere personala cu vinuri din republica Moldova.

Cum te simti,stiind ca esti in top 5 pe aceasta lume?

ma simt in top 5 asa cum m-am simtit in top 100,deci nu ma mandresc cu asta.imi place jocul,dar nu pot sa spun ca sunt eu mai profesionist decat multi altii de aici.


Ti-ai vinde contul,pentru o suma convenabila?

nu,nu mi-as vinde contul,ci as renunta la el.da,de foarte multe ori am vrut sa-mi dau stergere de cont.de ce???nu stiu.uneori simt ca nu mai e la fel de frumos ca si mai demult.


Cateva persoane,de la care ai avut ce sa inveti (daca exista)?

persoane de la care am invatat cate ceva???da,sunt multe si marea majoritate sunt in dacii liberi.de exemplu alypoli si dofy,doi jucatori extraordinari(desii alypoli e fata),de asemenea glomerula si mihocg.mai sunt si altii.nu pot insa sa inteleg inganfarea unor jucatori,colegi de-ai tai(actuali daci sau atlantici) pe care in timp am incercat sa-i abordez,dar mi-au raspuns pe un ton superarogant,ceea ce eu nu pot intelege niciodata.de asemenea o stiu bine pe cludia,inclusiv fata de tay aveam un mare respect,dar nu stiu ce l-a apucat.cred ca l-a prins astenia de primavara.in general eu apreciez toti jucatorii si nu subestimez pe absolut nimeni,fapt ce mi-a adus o groaza de prieteni.imi place sa incurajez jucatorii mici.in linii mari,cam acesta este veninosu.

Acesta este veninosu,colegul si prietenul nostru.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Desigur...intotdeauna o delectare. Parca mai era un topic de acest gen cu interviuri. Ma bucur ca se reinoieste.
Mai ales ca domnul veninosul are metode absolut originale de a incuraja jucatorii mici:)) Nu cred ca isi aminteste...dar il voi ajuta sa faca un efort de memorie:)))))
 

DeletedUser2795

Guest
@veninosu este de/al meu de la Maramu`de acolo de unde se agata harta in cui
.......))))))))
O horinca serveste cineva?
 

DeletedUser

Guest
Am sters cateva postari ce erau in plus in acest loc...
Tin sa va reamintesc ca acest forum deserveste o comunitate si nu doar placerile, dorintele si ideile voastre personale. Daca considerati o asemenea initiativa ca fiind in plus, simtiti-va liberi sa nu cititi aceasta tema.

Multumesc.
 

DeletedUser

Guest
Am sters cateva postari ce erau in plus in acest loc...
Tin sa va reamintesc ca acest forum deserveste o comunitate si nu doar placerile, dorintele si ideile voastre personale. Daca considerati o asemenea initiativa ca fiind in plus, simtiti-va liberi sa nu cititi aceasta tema.

Multumesc.

Multumesc,Norbit!Chiar vroiam sa rog pe cineva din staff,daca sunt gasite mesaje care nu au legatura cu acest topic,sa le fie sterse mesajele.

ON:Ii multumesc lui "venin" pentru ca,m-a lasat sa-i pun cateva intrebari,si mi-a raspuns sincer,la toate!
 
Sus