Interviu Satan1st

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Intotdeauna cei din legion nazgul shit au fost frustrati.
 

DeletedUser

Guest
Nu stiu ce ii aduce pe cei de pe theta pe acest forum, stati acolo si dominati lumea pana se inchide si lasati ne pe noi muritorii de rand sa ne vedem de lumea noastra.

Cat despre tine hunter, iar te bagi ca *******, nu ti-a luat nimeni oras pentru ca tu niciodata nu ai fost in raza noastra de actiune si altceva nu stiai decat fulgere si cutremure.

Din cate tin minte, aog-ul erau cei care iti faceau zile fripte pe acea lume, asa ca vezi ti de viata ta amara de 2 lei plina de fulgere si cutremure.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2039

Guest
Q.E D.
a-ti stat 7 ani cu gazda ? unde va sunt cei 7 ani de acasa ?
 

DeletedUser

Guest
Q.E D.
a-ti stat 7 ani cu gazda ? unde va sunt cei 7 ani de acasa ?

"Aţi" se scrie fara cratima, atunci cand ajuta la formarea timpului perfect compus(timp trecut) la persoana a II-a plural, ca de exemplu "aţi ştiut", "aţi stat". Of doamne se duce de rapa gramatica asta.
 

DeletedUser

Guest
Sa ii raspundem si lui danciu,ai uitat ca imi dadeai mesaje sa te rogi de mine sa nu te mai atac??uiti cand imi dadeai mesaje sa joci pt mine??eu sa iti dau tie orase vreodata,omule eu nu mai joc pe contul Hunter47 de peste 1 an si ceva dar numele insemnand foarte mult pentru Theta nu am putut sterge contul asa ca am lasat un prieten sa joace in continuare
Sa nu uitati lumea theta a fost condusa si o sa fie condusa de Legion Nazgul,chit ca eu nu mai joc alianta va domina serverul pana se va inchide

ia zau nu ma inebuni. eu ma rugam de tine sa nu ma mai ataci mai ? ca nici nu cred ca am primit vreodata atac de la tine ma, da iti dadeam mesaje sa joc la tine, si tot am reusit cumva sa ma infiltrez in haita voastra, atata ca sa gasit careva destept sa imi faca tiket si stiu cine. SI tu imi spuneai pe contul Iosif99cata cultura mai am sa imi cedezi orase in zona de comflict cu A.O.G de atunci + ca toate astea sau intamplat cand inca mai jucai. Mai tin minte ca o data te-am intrebat cati ani ai de pe ambele conturi si te-am facut MOSOROG pt ca nu ai vr sa spui cati ani ai. Erai un jucator vai de tine. nu erai instare sa faci nimika luai doar sate fantoma. si cand erai atacat cereai ajjutor sa te blindezi. Spui ca Legion Nazgul a dominat si va domina ? eh fratica nu iti fa griji ati ajuns pe locul 1 ca nu a mai fost comunicare intre cei dinA.O.G nimik mai mult si ati invitat o gramada de jucatori care de frica cu cucerirea au intrat la voi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
stim anca. dar ne-a luat valul de caldura pe nepregatite :)) si nu ne mai dam seama care unde este :|
 

DeletedUser

Guest
Q.E D.
a-ti stat 7 ani cu gazda ? unde va sunt cei 7 ani de acasa ?
bre Money ca te iau la per-tu vr sa postez niste detali referitoare despre activitatea ta pe lumea theta ? la cele 179 k puncte batalie, la cele 70 sate pe care le ai, la cele 943 k puncte pe care le ai ar trebui sa primesti o medalie care sa sune cam asa "The King Festival" in limba romana "Regele Festival"
 

DeletedUser2039

Guest
danciule,chipardel...mai ramane sa-mi vorbesti ca si lui Pretty ,ce-a care a depus tiketul !
 

DeletedUser

Guest
danciule,chipardel...mai ramane sa-mi vorbesti ca si lui Pretty ,ce-a care a depus tiketul !

ce-a sau cea
ce-a: pronume relativ/interogativ + verb auxiliar (Ştiu ce-a vrut sa zica)
cea: articol demonstrativ (Am îmbrăcat bluza cea verde.)
: pronume demonstrativ (Vorbesc despre cea de lângă tine.) In cazul nostru (Cea care a depus ticketul)
 

DeletedUser8276

Guest
[/B] Spui ca Legion Nazgul a dominat si va domina ? eh fratica nu iti fa griji ati ajuns pe locul 1 ca nu a mai fost comunicare intre cei dinA.O.G nimik mai mult si ati invitat o gramada de jucatori care de frica cu cucerirea au intrat la voi.

acelasi lucru pot spune si despre wog care tine jucatori chiar si de pe primul loc de frica. si jucatori jalnici care au cerut sprijin si ajutor 6 luni de zile dupa care s-au dat la fund... e exact aceeasi situatie! daca aveau sange si erau cat de cat pe cat vor sa para ieseau afara si faceau legea dar lor le convine sa se supuna:) bravo levix!
 

DeletedUser2039

Guest
pentru :teutz,"santana" si danciu 6 cai frumosi,neamprost se scrie fara liniuta!
 

DeletedUser

Guest
Asaaaamm deci... Am lipsit si eu cateva ore ca un om ce ma aflu si ce gasesc aici? Lectii de gramatica limbii romane(care, dupa parerea mea personala sunt utile, dar impotriva regulamentului) si misto-uri aruncate "la misto". Drept urmare, voi inchide aceasta tema deoarece postarile voastre nu au legatura cu interviul dar de Satan1st, ci cu vechile frustrari adunate la un loc legate de lumea Theta, al carei topic va reamintesc inca odata ca NU ESTE AICI!!!!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus