inteligenta cainilor

  • Autor subiect DeletedUser13231
  • Data de început

DeletedUser

Guest
au mai avut cei din CLa pe unul legend of grepolis,care vazand ca nu imi poate cuceri orasele s-a dus si cu ajutorul unui admin ne-a banat pe mine si pe sotia mea...pe motiv de multicont...cu toate ca noi aveam conexiunea declarata....lumea e castigata de lupi,asta fara indoiala insa respect aliantele care au inca cohones sa se bata cu ei,si unii o fac cu succes...basca,virgula,cainii au renuntat exact cand trebuia...
 

DeletedUser13231

Guest
au mai avut cei din CLa pe unul legend of grepolis,care vazand ca nu imi poate cuceri orasele s-a dus si cu ajutorul unui admin ne-a banat pe mine si pe sotia mea...pe motiv de multicont...cu toate ca noi aveam conexiunea declarata....lumea e castigata de lupi,asta fara indoiala insa respect aliantele care au inca cohones sa se bata cu ei,si unii o fac cu succes...basca,virgula,cainii au renuntat exact cand trebuia...

ala nu a fost in clan, ala (legend of grepolis) a fost distrus de clan:D
 

DeletedUser

Guest
ma rog,la cat se lauda maimutoiul ala spuneai ca el a inventat grepolisul si apa calda.
 

DeletedUser

Guest
si restul de caini care au ramas joaca pe 2 3 conturi... :D imi e mila de ei , dar ce sa facem, facem puncte pe ei acum :D pt fantome, pt sa incheiem lumea, mai devreme, mai tarziu, asa cum vrem noi
 

DeletedUser

Guest
si restul de caini care au ramas joaca pe 2 3 conturi... :D imi e mila de ei , dar ce sa facem, facem puncte pe ei acum :D pt fantome, pt sa incheiem lumea, mai devreme, mai tarziu, asa cum vrem noi
...

si tu ai fost banat ca ce?...ca ai folosit servetele neumede la sters lcd-ul compului sau ca iti bagai parola cu caps lock?
 

DeletedUser13482

Guest
interesante discutii.. :)
m-am lasat acum vreun an de phi dupa ce ajunsesem la lupi, dat afara de la caini...in fine, o intreaga istorie
dupa o perioada de pauza am reintrat si pe forum si ce vad...lumea phi e castigata dar minunile nu-s incepute...o fi din cauza ca nu-s pregatiti lupii?
lumea chi e inceputa cu 3 luni mai tarziu si acolo se da batalia finala
parerea mea sincera: cainii, daca ar merge inchis fara sa mai recruteze pe cine apuca, ar castiga
motivul pecarii lor poate fi si deschiderea lumii psi, alta lume cu revolta, unde...nu stiu cum se descurca dar pot afla
stiu ca nu au mai repetat greseala de pe psi si pe phi, cu mutarea, stiu ca pe psi e bataie mare si stiu ca fac alta greseala cu recrutari cam necontrolate sa le zicem
cainii, ca si clanul, joaca pentru a castiga lumi....deci, in cazul plecarii, inteligenta si-a spus cuvantul
nicol, daca mai citesti forumul, si daca mai joci, saluta-l pe eulescu
 

nicol 10

Stie Tot
imi pare bine sa te revad anonim77 , nu ma asteptam sa te gasesc aici :) , am renuntat deocamdata la echipa Cainilor dar ei sunt alianta mea de suflet
 

DeletedUser13231

Guest
minunile nu au inceput pentru ca nu am dorit noi

minunile puteau incepe din luna decembrie dar am preferat sa amanam momentul pana dupa sarbatori

asta pentru ati satisface curiozitatea
 

DeletedUser

Guest
da Igor...ma gandsc si eu erios sa folosesc CRT...insa voi cere aprobare la lupi inainte...daca au amanat minunile poate amana si ce se intampla la mine in comp..:p
 

DeletedUser

Guest
da ma, a fost banat mafia :D ce sa facem se mai intampla, soarta este de partea ta :D iti dai seama ca nu mai pot sa dorm diseara =)) lumea se incheie cand vrem noi... daca vrem incheiem daca nu , mai ne jucam putin... nu ne deranjeaza nimeni, cand am bagat parola a fost o virgula in plus si de asta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13482

Guest
ai de ce ati amanat minunile, lup viteaz?
ati dat peste o alianta mica si rea care va face zile amare si nopti albe cumva?
ai gura mare...si stiu ca ti-am vazut numele si pe upsilon...oare de ce nu mai e pe nicaieri? :))
imi corectez si o greseala....cainii au intrat pe omega nu pe psi
 

DeletedUser13231

Guest
ai de ce ati amanat minunile, lup viteaz?
ati dat peste o alianta mica si rea care va face zile amare si nopti albe cumva?
ai gura mare...si stiu ca ti-am vazut numele si pe upsilon...oare de ce nu mai e pe nicaieri? :))
imi corectez si o greseala....cainii au intrat pe omega nu pe psi

sfatul meu prietenesc este sa lasi ironiile la intrare

pentru a satisface curiozitatea ta, am sa iti raspund totusi:

minunile trebuiau incepute in luna decembrie, pentru a avea sarbatori linistite am preferat sa amanm inceputul lor pentru acest an

am facut aceasta miscare pentru a avea sarbatori linistite si pentru a bate recordul de terminare a minunilor (record care apartine tot clanului)

minunile au inceput joi 08.01.2015 si deja avem lvl 7 si 8 - ce zici suna bine?
 

DeletedUser

Guest
se vede ca nu te duce dovleacul... baga un pic la cuptor sa se coaca si pe urma vino si mai scrie pe aici... anonim.. sper ca nu vb cu mine..
 

DeletedUser

Guest
speranta moare ultima...vorba unui poet...insa,din cate vad,nu ai invatat nimic din lunile petrecute pe grepolis...si aici ma refer la faptul de a fi mai diplomat,de a nu mai jigni si de a purta un dialog decent...ma rog,cauti tu in dictionar si vezi ce sunt termenii gen folositi mai sus
P.S.daca esti mai rapid decat limba romana si gramatica....trage o gura de aer sa te ajunga...
 

DeletedUser9563

Guest
Parca ai spus ca nu-ti mai arati fata de barbar pe aici!!
Pai daca nu vor sa imi stearga contul mai intru ca sa im aduc aminte de ce nu mai joc pe serverele romanesti.Si in curind nu voi mai juca deloc.A devenit monoton jocul asta si nu mai am rabdare pentru el.
 

DeletedUser

Guest
Pai daca nu vor sa imi stearga contul mai intru ca sa im aduc aminte de ce nu mai joc pe serverele romanesti.Si in curind nu voi mai juca deloc.A devenit monoton jocul asta si nu mai am rabdare pentru el.

de acord... lasa picii sa joace =)) ma duc sa citesc in dictionar... si te las sa joci tu mai pici ... vezi pe unde pici, a fost 1 an de grepolis, dar e destul... iar asta cu diplomatia... si restul, nu este de mine...
 

DeletedUser

Guest
Buna
Indraznesc sa imi dau si eu cu parerea aici,cu mentiunea ca nu am pretentia de mare jucator...
Cateva lucruri legate de joc(indiferent care ar fi acela):
Trebuie sa inveti sa pierzi cu demnitate...daca incepi un joc,iti asumi si aceasta eventualitate.
Cand joci,important e sa o faci "fair"..si cu adevarat conteaza impresia pe care o lasa la final "prestatia" ta,ca jucator si ca persoana..
Cateva lucruri legate de razboi:
Se spune ca orice este permis..in razboi,ca si in dragoste...
Deasemeni ca si la matematica,important este rezultatul final..
Daca strategia a functionat...restul sunt doar frustari de ...urlat la luna(scuzati mica ironie)
Stim cu totii ca asta e un joc de strategie si razboi...asa ca de ce trebuie sa hulim o strategie buna?
Jucatori buni sunt multi...cu siguranta toti cei ce si-au expus parerile aici,inclusiv initiatorul topicului...
Cei ce au inteles insa ca Grepolis este eminamente un joc de echipa,sunt mai putini,din pacate..
Si a pune interesul aliantei in fata propriului interes,a renunta la orgoliul personal in scopul obtinerii unui rezultat de echipa,necesita coloana vertebrala si da,curaj!
Pe Iota am fost in alianta adversa cainilor...dar relatiile cu ei au fost mereu civilizate..
Asa ca sa ma ierte ca ,fara sa le cer parerea,am scris aici in apararea lor
Cred ca ei nu simt nevoia sa o faca...nu au de ce
Sunt o echipa,sunt altruisti,sunt inteligenti...si au inteles esenta jocului
Multumesc pt rabdarea de a fi citit si spor la joc..e un joc frumos si merita tratat ca atare!
 

DeletedUser9563

Guest
de acord... lasa picii sa joace =)) ma duc sa citesc in dictionar... si te las sa joci tu mai pici ... vezi pe unde pici, a fost 1 an de grepolis, dar e destul... iar asta cu diplomatia... si restul, nu este de mine...
Nu cred ca ne cunoastem de undeva.
 
Sus