Inceput nou

DeletedUser

Guest
Exista acesta varianta in joc?
sa o iau de la inceput pe o alta insula?
 

DeletedUser

Guest
atunci dau stergere cont.
in aceasta situatie cand pot intra in joc, dupa 7 zile?
 

DeletedUser

Guest
În momentul în care autorizaţi ştergerea contului pe care îl deţineţi, nu veţi mai avea posibilitatea de a vă conecta. Contul va fi şters după aproximativ 7 zile.

Se va şterge doar contul pentru această lume. Contul pentru forum şi conturile de pe alte servere vor rămâne active.

Adica dupa aproximativ 7 zile poti sa-ti faci alt cont...
 

DeletedUser

Guest
Ştergere cont
Autorizează ştergerea contului

În momentul în care autorizaţi ştergerea contului pe care îl deţineţi, nu veţi mai avea posibilitatea de a vă conecta. Contul va fi şters după aproximativ 7 zile.

Se va şterge doar contul pentru această lume. Contul pentru forum şi conturile de pe alte servere vor rămâne active.

Parolă:
Ştergere cont


Inainte sa intrebi,cauta raspunsurile.
 

DeletedUser

Guest
am cautat si am citit, dar nu era foarte clar ce se intampla.
de aia am intrebat.
cam rigid mi se pare totul.
ma las de joc.
savurati-l voi in continuare.
 

DeletedUser

Guest
Exista acesta varianta in joc?
sa o iau de la inceput pe o alta insula?

Poti sa-ti dai spre stergere contul actual si imediat dupa aceea sa iti faci alt cont, adica sa o iei de la capat pe alta insula. Va trebui insa sa-ti pui alt nick si poate alta adresa de e-mail.
 

DeletedUser

Guest
Intrebare

Se poate da inceput nou ca sa iti ramana goldul pe acel cont dar sa o iei de la inceput , sau daca se poate sa imi mutati goldul de pe un cont pe altul?
 

DeletedUser

Guest
Se poate da inceput nou ca sa iti ramana goldul pe acel cont dar sa o iei de la inceput , sau daca se poate sa imi mutati goldul de pe un cont pe altul?

Nu se poate incepe din nou decat daca stergi contul(sau daca iti colonizeaza cineva orasul).Daca stergi contul,aurul se pierde.Aurul nu se poate muta de pe un cont pe altul.
 

DeletedUser

Guest
retragere trupe

am facut si eu o prostie din neatentie...:(:(am intrat pe un port si in loc sa dau atac , am dat sprijinire, si mi-am trimis toate trupele...cum fac sa le retrag :(

sunt deja trimise de doua zile...si nu se "repatriaza" ca la atac. :((
 

DeletedUser

Guest
am facut si eu o prostie din neatentie...:(:(am intrat pe un port si in loc sa dau atac , am dat sprijinire, si mi-am trimis toate trupele...cum fac sa le retrag :(

sunt deja trimise de doua zile...si nu se "repatriaza" ca la atac. :((

Aceasta intrebare s-a mai pus pe forum de cel putin 3 ori.


Agora->Trupe in exterior.Mai departe de descurti.
 

DeletedUser

Guest
Daca dau stergere cont satu de pe Alfa mi se va sterge si se va sterge si de pe Beta asai?
 

DeletedUser

Guest
Daca dau stergere cont satu de pe Alfa mi se va sterge si se va sterge si de pe Beta asai?

Nu . Se va sterge doar contul de pe lumea pe care ai dat stergere cont. Celalalt cont ( de pe cealalta lume ) nu se va sterge.
 

DeletedUser

Guest
Salut. Vreau sa-mi sterg contul de pe Beta deoarece am unul si pe gamma de care vreau sa ma ocup mai cu atentie.
Sa inteleg ca imi ramane contul pe Gamma..dar raman si monezile de aur pe care le am? Multumesc
 

DeletedUser

Guest
Salut. Vreau sa-mi sterg contul de pe Beta deoarece am unul si pe gamma de care vreau sa ma ocup mai cu atentie.
Sa inteleg ca imi ramane contul pe Gamma..dar raman si monezile de aur pe care le am? Multumesc

Daca dai stergere pe lumea Beta ti se va sterge doar contul de pe Beta. Monezile raman.
 

DeletedUser

Guest
Wow, ce inteligent(REstart?)

Se poate da inceput nou? :)) nu gasesc nicaieri.
 
Sus