IN 2 luni epoca minunilor,cine se va bate pt batalia finala?

DeletedUser1530

Guest
@odmm=> pe al meu woo. il potolesc eu, celalalt ramane pe mana ta

@woo.=> Potolestete si nu mai freaca nici o pisica pe aici, avem lucruri mai importante de facut decat sa o ardem aiurea pe forum sa dam replici de dragul de a da replici. Faptele vb de la sine, vorbele sunt doar vorbe in vant.
Treci "acasa" si asta acum, avem treaba!

PS. din punctul meu de vedere sa plece ambii la Caracal;)
 

DeletedUser13231

Guest
intreabre : ce se intampla cu lumea chi in acest caz ? :)) ma refer la minuni

se continua pana cand cineva termina cele 4 minuni si apoi celelalte pana la 7
lumea de joc va ramane deschisa pana raman mai putin de 300 de jucatori (indiferent daca se fac sau nu minunile)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11146

Guest
E doar o propunere deci va rog mult sa o tratati ca atare .

Maximul de jucatori intr-o alianta este de 100. Din cei 100 ma indoiesc ca intr-o alianta sunt toti 100 activi. Acum ca fiecare alianta a aratat de ce este in stare si s-au realizat cele 7 minuni impartite, de ce nu se unesc cei mai activi 100 de jucatori din cele 3 aliante si formeaza o alianta care va face cele 7/7? ( adica una din cele 3 aliante, DH sau IMMORTALS cel mai probabil ca ele au deja 3 din 7 fuzioneaza cu restul si se fac toate 7 si gata cu certurile )
 

DeletedUser13231

Guest
E doar o propunere deci va rog mult sa o tratati ca atare .

Maximul de jucatori intr-o alianta este de 100. Din cei 100 ma indoiesc ca intr-o alianta sunt toti 100 activi. Acum ca fiecare alianta a aratat de ce este in stare si s-au realizat cele 7 minuni impartite, de ce nu se unesc cei mai activi 100 de jucatori din cele 3 aliante si formeaza o alianta care va face cele 7/7? ( adica una din cele 3 aliante, DH sau IMMORTALS cel mai probabil ca ele au deja 3 din 7 fuzioneaza cu restul si se fac toate 7 si gata cu certurile )

cred ca e imposibil

exista varianta sa nu se acorde titlul de castigatorul lumii sau sa se acorde titlul de castigatorul lumii celui care a facut primul cele 3 minuni

totul depinde de cum va arata situatia acestor minuni in momentul in care se va inchide aceasta lume de joc, dar pana atunci mai e mult de luptat si banuiesc ca si situatia acestor minuni se va modifica
 

DeletedUser8449

Guest
Nu o sa se uneasca nici o alianta cu alta.
Trebuie facute toate minunile. Si o sa le facem.
 

DeletedUser13911

Guest
Cine a spus ca nu e far..este far cumetre..lol....nu ai privit in directia in care trebuie lol
FXTPEt2Hud-erWt2NDv4.png
 

DeletedUser3337

Guest
ANUNT! Dap, mah daca aveti nevoie de demolator pe viata lui, sa ma contactati, sunt un dinozaur care sfarma minuni, care imi ofera oferta cea mai buna, am sa accept, semnam contractu si mai scufund una, doua , trei minuni...nu conteaza care, numa minune sa fie, si sa fie de la DIE HARD, in rest, astept...nu va ingramaditi, easy ca avem timp...totusi as prefera o piramida sau un colos ceva, pana mea >)
hai hai vezi ca e contractu pe masa ta de juma de an
numai sa al semnezi asteapta :D

- - - Actualizat - - -

Baubau pe extern mai joci ?

nu mai joc pe extern
 

DeletedUser

Guest
demolator sau hărțuitor de mirese.
farul e chior, unii spun că mireasa e violată, nu conteaza, spălată-i ca nouă și e în curtea altuia.
Baubau, vezi ca îți ia banii pe contract și uită de mireasa ta...se uită la mai multe :)
păi, normal....dacă are cu ce...bravo lui !

P.S. cursa de Caracal s-a anulat?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Dora ,am si eu ceva nelamuriri:D..cum vine asta ..violata si spalata e ca noua...deorece partea cu apartenenta am pricepit-o?
Si inca una..."daca are cu ce"...pai ce e .....se presupunea ca e orb?(cu uitatul ramane)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
:) Iti explic cu mare placere, mai ales partea cu violul, dar in privat :)
Are cu ce pentru ca "are sange in instalatie" (rusine celor care se gandesc la prostii)....sper ca nu ma pui sa explic si expresia asta :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
:) Iti explic cu mare placere, mai ales partea cu violul, dar in privat :)
Are cu ce pentru ca "are sange in instalatie" (rusine celor care se gandesc la prostii)....sper ca nu ma pui sa explic si expresia asta :)

Ete na ,are sange in instalatie..de unde..l-ai verificat prin aspectare...?:D
eu stiu una cu miresa...ceva de genul>"nu'i bai ,femeia e ca si butoiul,nu ramane in drum niciodata,intodeauna se gaseste cineva sa o bage in casa":)

- - - Actualizat - - -

Imi poti explica si mie ? Ador violurile in privat .....hahahahahahahahahahaha

Bah ,nu te baga peste violul meu....
 

DeletedUser

Guest
explicatiile sunt in privat, nu procedeul tehnologic :)

pfiu, nu pot sa-mi exprim si eu o parere...daca mi se pare mie ca are sange in instalatie, inseamna ca are !
din toata postarea, "violul" s-a dovedit a fi cuvant cheie :) ...naste intrebari :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
m-ai ucis cu procesul tehnogic..ori o punem de viol ori framantam cozonaci..?:D
nu vreu reteta de cozo,o cunosc...
 

DeletedUser

Guest
Ia-uite despre ce vorbesc astia 2!!!! Despre mirese?!! Mah, voi comiteti un viol impreuna sau palavragiti?
 

DeletedUser13911

Guest
daca esti tare si poti dovedi violul fara plangere,te angajez:):)
 
Sus