[IMPLEMENTAT- SISTEM NOU DE REZERVARI]Rezervări ( ceva folositor , zic eu .. )

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Salut la toti ..

Vreau sa va prezint si eu ceva mai nou despre rezervari ..


pe toate serverele "mari" , sunt deja ff multe pagini de rezervari , sii.. nu prea stai sa te uiti pe toate , asa ca eu , doresc sa fac propunerea urmatoare :

-> Când rezervăm un sat , şi cineva l-a rezervat deja pe forumul intern al alianţei , să fie avertizat printr-un mesaj ( sau altcv ) că acel oraş este deja rezervat ..

iar asa , nu vor mai exista confuzii in privinta rezervarilor ..

Aştept PRO/CONTRA​
 

DeletedUser3972

Guest
rezervarile sunt create de jucatori pentru o cooperare mai buna.jocul nu impune asa ceva.rezervarile se fac din bun simt fata de colegii de alianta sau de aliatii prin pact.

CONTRA.
 

DeletedUser

Guest
Propun eu altceva ..
Propun ca pe forum sa fie facut un forum special pentru rezervari in care sa treci acolo toate datele , alianta , jucatorul , si orasul ..
Si sa poti da search pe numele jucatorului , apoi un search pe numele orasului sa vezi daca este rezervat.

Mai exact eu propun sa putem folosi optiunea "search" pe forumul aliantei.
 

DeletedUser

Guest
Contra. Te-ai gândit mult până ţi-a venit această idee, sau doar te-ai uitat două subiecte mai jos?
Găseşti argumentele acolo, sunt valabile şi aici.
 

DeletedUser

Guest
altcv , nu se discuta cu pro sau contra ceva ?..
ca , nu s-a dat nici un raspuns pentru propunerea mea :))..
 

DeletedUser

Guest
Contra

Rezervarile sunt o idee stalucita a unui membru care dorea bun simt si coordonare in alianta lui! Nu putem obliga pe nimeni sa fie simtit si ordonat...Nu?:cool:
 

DeletedUser

Guest
Mai oameni nu e vorba de bun simt e vorba CA AI 6 PAGINI PE CARE TU TREBUIE SA TE UITI DACA E SAU NU REZERVAT ORASUL PE CARE TU IL ATACI....
pe langa astea 6 pagini mai ai si 40 de orase pe care sa le administrezi
in plus mai trebuie sa si ataci sau in cazul unora sa administrezi alianta.

Un sistem care sa arate scurt si la obiect ce orase sunt rezervate si care nu sunt ne usureaza munca.......eu unu nu am timp ca altii sa stau 6 ore la calculator pe zi numai la grepolis.....(cum ar fi cei care merg la munca si au internet sau copii care in loc sa joace fotbal afara stau in casa la calc cu jocul asta)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus