[IMPLEMENTAT]Planificatori de colonizari

  • Autor subiect DeletedUser7060
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7060

Guest
Salut vin cu o propunere planificator de colonizari
Mi s-a luat si nu numai mie sa vedem cum sunt satele luate de aliati.
Ar fi mai usor de cautat orasele rezervate decat sa stam sa cautam pe fiecare forum de exemplu
jucatorul VOJ1998 rezerva satul 500|500 in planificator
Conducerea sa poata seta timpul unei rezervarii :)
(STIU ideeaa e luata dupa triburile)dar ar fi bine sa fie si aici
 

DeletedUser598

Guest
Hmm..pentru mine e ok si fara planificator. Daca e sa fac un atac de cucerire (care din pacate o fac din ce in ce mai rar) poi o organizez bine din timp si sunt la curent majoritatea colegilor de alianta. Deci,de aici reiese ca nu o sa dea peste mine cineva din colegi.

Daca merge vb de cuceriri a oraselor fantome sau a jucatorilor care sau lasat,aici poate ca ar merge ceia ce propui. (dar tot nu sa intimplat sa dea un coleg de alianta peste un oras care il cucereste alt coleg,sau,cel putin eu nu stiu asa ceva. E rar si se intimpla in aliante mai putin organizate)

Eu as fi PRO. Ceva nou intodeauna ma bucura,deci mar bucura si asta. :D
Dar sunt increzut ca nu mai baga astea planificatorul,cel putin pe lumile 1.x . Poate-poate pe 2.x...
 

DeletedUser

Guest
Sigur, ideea este de pe Triburile, dar este binevenita o asemenea implementare si aici.
Daca ar apare pe harta si acel ,,lacatel'' si informatia de rigoare ,,acest polis este rezervat de unul dintre colegii dvs'', cu data rezervarii...ar fi si mai fain.
Nu vad nimic rau in asta...deci pro.
 

DeletedUser7060

Guest
Sigur, ideea este de pe Triburile, dar este binevenita o asemenea implementare si aici.
Daca ar apare pe harta si acel ,,lacatel'' si informatia de rigoare ,,acest polis este rezervat de unul dintre colegii dvs'', cu data rezervarii...ar fi si mai fain.
Nu vad nimic rau in asta...deci pro.

corect mai ales ca ambele jocuri sunt de LA
INNO
dar sa fie si pe x1 nu numai x2
 

DeletedUser

Guest
PRO am mai propus si eu de 2 ori acest lucru

Acum ii astept pe toti "incetosatii" sa vina cu textul lor de 2 bani ca aici e grepolis nu e triburile si sa nu mai venim cu idei de acolo..si ca noi ar trebuii sa fim mai organizati si sa ne uitam peste rezervarile colegilor...
eu nu ma uit peste rezervari,am luat pana acum destule orase rezervate de aliati si o sa mai iau...la colegi nu e problema ca sunt departe de mine,am numai 4-5 cat sa fie bine,

An open minded person it s allways smarter than a closed minded
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
CONTRA ! :D
Sincer sta la latitudinea fiecarui conducator sa faca un forum cu rezervari.
Si apropo,nu avei nicodata de citit sute de pagini la rezervari daca ai moderatori de forum priceputi care fac curat frecvent pe forum :p
 

DeletedUser598

Guest
CONTRA ! :D
Sincer sta la latitudinea fiecarui conducator sa faca un forum cu rezervari.
Si apropo,nu avei nicodata de citit sute de pagini la rezervari daca ai moderatori de forum priceputi care fac curat frecvent pe forum :p
Frate,semnatura care ai luat-o de la mine cu mega bass e in format gif.
Puneo si tu sa fie gif,arata mult mai fain de cat jpg sau png cum e la tine acuma.
Sorry de abatere!
 

DeletedUser6312

Guest
Sunt Pro, imi pare o idee excelenta si cum a mai spus cineva mai sus, ar fi frumos ca atunci cand navigam pe harta sa ne arate un lacatel pe polis care sa ne avertizeze ca acel polis e rezervat :)
 

DeletedUser

Guest
CONTRA ! :D
Sincer sta la latitudinea fiecarui conducator sa faca un forum cu rezervari.
Si apropo,nu avei nicodata de citit sute de pagini la rezervari daca ai moderatori de forum priceputi care fac curat frecvent pe forum :p


Pai si cei la care le este lene sa citeasca forumul ei ce fac???

Sau cei care mai sunt ocupati si cu altele nu sa stea sa caute orasele rezervate ope forum....


Dupa cum ziceam sunt oameni care vorbesc fara sa stie,se vede ca nu ai jucat triburile altfel erai pro
 

DeletedUser

Guest
sa stii ca am jucat triburile adica joc,dar numai pe runde speed
si diferenta enorma e ca aici nu e nevoie de un astfel de planificator deoarece pe triburile sunt mereu mult mai multe orase decat pe grepolis si acolo chiar e nevoie de un astfel de ploanificator
ti-am mai spus daca ai un moderator de forum serios si constiincios nu vei avea niciodata mai mult de 3 pagini de citit la rezervari..ceea ce nu e greu de citit :p
 

DeletedUser

Guest
eu sunt satul de citit pagini de rezervari :) de 1 an jumate tot citesc imi e sila sa mai fac asta....cum imi e sila sa mai stau la versiunea 1 sa farmez resurse...

la V2 farmez doar daca am orasul gol atat...in rest doar ce ofera minele folosesc :D


Desi imi convine sistemul actual ca fac pe nesimtitul si cuceresc ce vreau cand vreau....cu exceptia oraselor de la colegi care le cedez dupa cucerire in rest nu ma intereseaza tot sunt pro pentru planificator
 

DeletedUser

Guest
lol

mersi

Dar nu am fost plecat cu totul doar am altceva de facut decat jocul asta.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus