[IMPLEMENTAT]Grepolis pe telefon mobil

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Salut, eu vreau sa propun sau poate exista dar nu cred. As vrea sa va propun daca nu puteti creea jocul intro varianta mai mica (pentru telefon) ca sa poata fii accesat de pe telefon, deoarece multi oameni cred ca le-ar fi mai util in special cei care sunt mai innaintati in varsta si sunt mai toata ziua la serviciu.
 

DeletedUser

Guest
Salut, eu vreau sa propun sau poate exista dar nu cred. As vrea sa va propun daca nu puteti creea jocul intro varianta mai mica (pentru telefon) ca sa poata fii accesat de pe telefon, deoarece multi oameni cred ca le-ar fi mai util in special cei care sunt mai innaintati in varsta si sunt mai toata ziua la serviciu.
grepolis este deja pe telefon :).
 

DeletedUser

Guest
Este, dar e blocat login-u de nu te poti loga. Adica eu asa am patit la Nokia N95 si la Omnia II. Nu stiu cum e la altii
 

DeletedUser3728

Guest
Deja exista pe delefoanele mobile grepolis dor daca poti intra pe internet numai ca e mai complicat imaginea polisului nu este ca la PC este cat ecranul.
 

DeletedUser

Guest
Nu conteaza. Dar pe mine nu ma lasa sa ma loghez nu stiu de ce.
 

DeletedUser

Guest
Nu conteaza. Dar pe mine nu ma lasa sa ma loghez nu stiu de ce.

Grepolis nu are inca o versiune compotibila pentru mobil, de aceea de pe multe telefoane nu puteti accesa Grepolis. Cu timpul se va face si o astfel de versiune.
 

DeletedUser

Guest
Grepolis poate fi accesat doar de pe telefoanele I-Phone.Nimic mai mult.
 

DeletedUser3728

Guest
Daca tu vrei sa joci grepolis pe telefon joacate dar in Franta e gratis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus