Imperiul Bizantin

  • Autor subiect DeletedUser6067
  • Data de început

DeletedUser6067

Guest
X(X(X(X(X((X(care iti ia 2 orase ii dau 5 beri,fac eu cinste,
 

DeletedUser

Guest
Nenea SunRAA... Daca "mascariciul" vorbeste urat, ai un buton in care poti sa-l raportezi. Daca nu doresti sa o faci, atunci nu veni sa-mi atragi atentia ca nu am vazut... ;)

Si ca idee "Da' si ala a facut" nu e un argument pentru contestatie si nici o scuza.

LE: Postarea de pe un cont "clona" atata timp cat unul este deja banat, reprezinta o lipsa de respect la adresa comunitatii. (5.2 din regulamentul forumului).

Din comunitatea asta fac parte si eu?
 

DeletedUser

Guest
Eu sunt deja in aceasta alianta,
O alianta devotata,
Merita sa intrati in ea,
P.S.
 

DeletedUser

Guest
da stiu
imi cer scuze fata de colegii din alpha ca nu am mai intrat
intru acum
 

DeletedUser

Guest
eu am ce am cu numele aliantei desi fac parte din ea pe una din lumi.de obicei prefer ceva mistic.bizantul ma duce cu gandul la minciuna, tradare, desfranare si...dar lasa.:p
 

DeletedUser6067

Guest
da normal ca te inv,
fie intre noi nu puteam sa iti rasp eram prin amazon ma luptam cu hienele:D,
te iert,dar trebuia sa postezi pe forum sti tu acolo(nu dezvalui detali strict secrete)pff dar lasa:D
 

DeletedUser6067

Guest
eu am ce am cu numele aliantei desi fac parte din ea pe una din lumi.de obicei prefer ceva mistic.bizantul ma duce cu gandul la minciuna, tradare, desfranare si...dar lasa.:p
asa dreptate lasa:D,
ariele cea mai inteligenta coleguta din o alianta:D
 

DeletedUser

Guest
-gresit
...hmmmmm.......dom';doctor....????
-Caius Iulius Caesar-nu a fost REGE niciodata
-nu esti original..cine a spus?.. citeaza..fii corect;)
-nu esti original..cine a spus?.. citeaza..fii corect;)

Caesar a fost imparat iar, aea cu codul civil este gresit defapt ce a facut Napoleon a fost primul cod civil ce le dadea mai multa libertate oamenilor saraci, dar nu era nici acela perfect...
 

DeletedUser

Guest
da era dictator, dar credema nimeni nu il saluta in felul asta: Preamarite dictator! :)
 

DeletedUser6067

Guest
nu era dictator,
pe timpu acela nu exista conceptul de dictator:D,
era Imparat Roman marit care a fost omorat de fiul sau Romulus Augustus,ca sa devina el imparat,
 
Sus