Illuminatii vs Pestisorii

  • Autor subiect DeletedUser17189
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13143

Guest
pai si ce vrei sati zik la zid eu ti lam aratat si singur ai vazut ca tot ce este acolo is trupele mele si trupele care leam pierdut si am atacat ce mai vrei sati lamuresc ca sa intalegi si uitate la tine sa vezi si fa diferenta
pai in poza apare ca ai fost ajutat cu 1.6 mil de trupe si tu rupi pl ca nu este asa. asa ca te rog sa explici poza daca eu gresesc si tu ai dreptate
 

DeletedUser13143

Guest
hai ca iti explic prin desene daca esti atat de prost si nu stii sa citesti un zid . asta e zidul tau unde apare cu ce ai fost atacat ( colegi plus cuceririle voastre unde ai avut trupe si noi am atacut cu ; usoare, mitice , prastii ) . zidul tau handicapatule ca nu pot sa ma adresez altfel cand nu stii sa citesti un zid arata ca ai fost atacat cu 593264 sabii si in continuare citesti tu .... cate arcuri, hopliti si bireme au mai contribuit la ajutor apoi mergi si calculeaza la mine si vezi ca nu am de cat vreo 170k trupe plus 29k bireme care astea insumeaza undeva la 410k ( nici cat sabiile tale ) Vezi atașament 4550
ma repet in poza asta sunt trupele pierdute de tine sau ale colegilor plus ale noastre ?! eu te intreb din politete ca se vede din avion ca alea 424k de usoare sunt ale noastre si ca nu te-ai aparat tu cu 424k de usoare . deci cand dai pe zid iti apare jos in stanga trupele care ti-au atacat trupele tale ( pe orase, cuceriri si unde ai avut santinele ) in dreapta jos arata ce trupe ai pierdut tu ( pe cuceriri, pe propriile orase sau daca ai dat permanent ) . ma repet, nu cred ca te-ai aparat cu 424k de usoare sau cu nr ala de mitice, alea sunt ale noastre cand ne atacam asediile iar trupele def sunt de la ai tai colegi la simturi
 

DeletedUser6507

Guest
Nu inteleg ce vreti sa demonstrati=)),oricum amandoi sunteti penali,exista si video chat daca aici asta cautati, sigur nu gasiti.Vorbiti privat ca nu ne intereseaza ce discutati voi p-aici,natafletilor.
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Omu sta in Londra de mic , dupa zeci de ani in afara e normal sa nu mai stie romana foarte bine , e treaba lui , eu ma bucur ca s a realizat in viata si totodata isi petrece timpu si baga bani in acest joc , nu inteleg ce tot va cautati cearta cu el .

eu va sfatuiesc sa va opriti ca nu aveti dreptate ;) .
 
Omu sta in Londra de mic , dupa zeci de ani in afara e normal sa nu mai stie romana foarte bine , e treaba lui , eu ma bucur ca s a realizat in viata si totodata isi petrece timpu si baga bani in acest joc , nu inteleg ce tot va cautati cearta cu el .

eu va sfatuiesc sa va opriti ca nu aveti dreptate ;) .
tu esti mama ranitilor, mortilor si prostilor
e un analfabet ordinar, nu pleci din tara si iti uiti limba, ca si eu sunt plecat si n-am uitat nimic, inseamna ca n-a stiut niciodata
 

Anubis.K

Stie Tot
Omu sta in Londra de mic , dupa zeci de ani in afara e normal sa nu mai stie romana foarte bine , e treaba lui , eu ma bucur ca s a realizat in viata si totodata isi petrece timpu si baga bani in acest joc , nu inteleg ce tot va cautati cearta cu el .

eu va sfatuiesc sa va opriti ca nu aveti dreptate ;) .

Si tu stai in Ungaria la kecksmeket
Te iertam zeule ca e ma-ta unguroaica
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus